Dash Cam 45 un Dash Cam 55 videoreģistratori

Publikācijas datums: marts 17, 2017, 11:15 a.m.

Garmin iepazīstina ar kompaktajiem Dash Cam 45 un Dash Cam 55 – jaunajiem videoreģistratoriem ar unikāli maziem un neuzkrītošiem korpusiem un padziļinātiem brīdinājumiem autovadītājiem situācijas novērtēšanai uz ceļa.

Garmin Dash Cam 45 un 55 piedāvā augstas kvalitātes video ierakstu ar automātisku negadījuma noteikšanas funkciju (G sensoru), kas saglabā video pie trieciena, kamēr ietvertās GPS iespējas pievieno video dienas laika un atrašanās vietas datus. Padziļinātie brīdinājumi autovadītājiem.

Ietver sevī brīdinājumus par priekšējo sadursmi un brīdinājumu par izslīdi no braucamās joslas1. Šī funkcija ir ievietota abos jauno videoreģistratoru modeļos, lai palīdzētu vadītājiem izvairīties no sadursmes ar priekšā braucošo transportlīdzekli un izslīdēšanas no joslas, pa kuru viņi brauc, piemēram, iemiegot. 

Tagad, iekļaujot kontroli ar balsi2, vadītāji var uzsākt un apstādināt audio ierakstu un veikt citas darbības, izmantojot balsī izteiktas komandas, ļaujot rokas droši atstāt uz stūres un fokusēties braucienam.

 

Dash Cam 55 nodrošina ar augstas kvalitātes video 1440p, 1080p vai 720p izšķirtspējā ar 3,7 megapikseļu kameru, kamēr Dash Cam 45 saglabā video 1080p vai 720p kvalitātē ar 2,1 megapikseļu kameru. Abi modeļi ataino lieliskus redzes laukus savos 2,0” LCD ekrānos. Izmantojot Sensory TrulyHandsfree™ kontroles ar balsi funkciju, lietotāji var izrunāt konkrētas norādes saviem videoreģistratoriem, piemēram “OK Garmin, save video,” (“Labi, Garmin, saglabā video!”) un “OK Garmin, take a picture” (“Labi, Garmin, uzņem fotogrāfiju!”) vai pat “OK Garmin, start Travelapse™” (“Labi, Garmin, uzsāc Travelapse funkciju!”), lai aktivizētu video uzņemšanas funkciju, kas apkopo stundu ilgus braucienus dažu minūšu garos konspektētos video.

Palīdzēšana braucējiem būt informētiem, esot uz ceļa, ir viens no jauno Garmin Dash Cam mērķiem. Papildus jau minētajām brīdinājumu funkcijām, ierīces piedāvā arī brīdinājumus par sarkanās gaismas un fotoradariem3. Ierīces pat brīdina aizdomājušos autovadītājus, ja viņu automašīnu priekšā atsākas uz brīdi stāvoša satiksme.

 

Kas ir svarīgi – jaunie reģistratori piedāvā uzraudzīšanas funkciju – izmantojot atsevišķi iegādājamu kabeli, Dash Cam 45 un 55 var automātiski uzsākt stāvvietā novietotās automašīnas apkārtni, ja tiek piefiksēta kustība, dzinējam esot izslēgtam. 

Pateicoties iebūvētajam Wi-Fi®, autovadītāji tagad var bez vadiem sinhronizēt savus video ar bezmaksas VIRB® mobilo lietotni, ko var lejupielādet viedtālrunī, lai viegli pārlūkotu uzņemtos video un dalītos tajos ar draugiem vai pat apdrošināšanas uzņēmumiem.

   

Video saglabāšanai, jaunie Garmin Dash Cams videoreģistratori  ir komplektēti ar nomaināmu microSD™ atmiņas karti un atbalsta atsevišķi iegādājamas atminas kartes, ieteicams -  10. ātruma klases, līdz 64 GB ietilpībai.

Plānots, ka abi jaunie videoreģistratori būs pieejami iegādei 2017. gada vidū. Garmin Dash Cam 45 plānotā ieteicamā cena ir 169 eur, kamēr Garmin Dash Cam 55 tā ir – 199 eur.

 

 

1 Dažādi apstākļi var negatīvi ietekmēt brīdinājumu funkcijas. Plašāka informācija ir pieejama šeit

2 Tikai Dash Cam 55. Ierīce atpazīst angļu, vācu, franču un itāļu valodas.

3 Brīdinājumi par sarkanās gaismas un ātruma fotoradariem nav pieejami visos reģionos.

TrulyHandsfree ir Sensory Inc. tirdzniecības zīme.

Piezīme: dažās jurisdikcijās (valstīs, reģionos, štatos) publiska video vai foto uzņemšana un atrādīšana ar personām vai to automašīnām var tikt uzskatīta par iejaukšanos personas privātajās tiesībās, līdz ar to šo ierīču izmantošana var būt aizliegta konkrētos reģionos un valstīs. Tas ir jūsu pienākumos - zināt un pakļauties tās jurisdikcijas likumiem un tiesībām, kurā izmantojat ierīces ar video uzņemšanas vai uzrādīšanas (monitoringa) funkcijām.

Kategorijas: Sauszemes transportam