babyCam™ unikālā video kontroles sistēma

Publikācijas datums: Oct. 16, 2015, 8:28 p.m.

Garmin® iepazīstina ar babyCam™: pasaulē pirmo video kontroles-navigācijas sistēmu

BabyCam_HR_900.2

Garmin iepazīstina ar babyCam: pirmo video uzraudzītāju automašīnā, kas bez vadiem darbojas ar saderīgu Garmin navigācijas ierīci1. Veidots, lai uzlabotu auto vadīšanas drošību, babyCam nosūta videouz GPS navigatora ekrānu. Tas nodrošina vecākiem vai auto vadītājiem iespēju veikt ikdienas braucienus, kamēr babyCam uzrauga viņu bērnus automašīnas aizmugurējā sēdeklī. Pateicoties ierīces nakts redzamības funkcijai, babyCam ļauj auto vadītājiem uzmanīt mazos pasažierus arī naktī vai zema apgaismojuma apstākļos. 

BabyCam2

"Mēs esam priecīgi būt pirmais uzņēmums, kas izveido jaunu produktu grupu, kas paredzēta pasažieru uzraudzīšanai GPS navigatora ekrānā,"saka Tīmo Vainšenks (Thiemo Weinschenk), reģionālais produktu nodaļas vadītājs. "Neērta pagriešanās, kad esat pie stūres, vai piestāšana ceļa malā, lai pābaudītu, ko dara jūsu bērns, vienkārši nav droša. Ar babyCam, vecāki droši var sekot sava bērna labsajūtai tik bieži, cik nepieciešams."

082515_AUT_15524

Autovadītāji dažu minūšu laikā var viegli piestiprināt babyCam ierīci sēdekļa kakla atbalsta priekšpusē vai aizmugurē (ja automašīnai nav paredzēti kakla atbalsti, Garmin piedāvā arī citus risinājumus ierīces nostiprināšanai). babyCam video uzraudzītāja pielāgojamais aplūkošanas lenķis ļauj uzraudzīt vairākus bērnus automašīnas aizmugurējā sēdeklī. Ierodoties galamērķī, babyCam atgādina autovadītājiem, pirms izkāpšanas no auto, pārbaudīt, vai tajā nav palicis kāds pasažieris. Noderīgais brīdinājums ekrānā palīdz izvairīties no gadījumiem, kad iemidzis bērns nejauši tiek atstāts automašīnā viens un nepieskatīts. Lai veicinātu to, ka autovadītājs brauciena laikā tur abas rokas uz stūres, vadītāji var izmantot balss vadības funkciju saderīgos navigācijas modeļos, lai kontrolētu babyCam ierīci ar savu balsi. Vienkārša balss komanda ļauj lietotājiem pārslēgties no Garmin navigācijas ekrānā uz babyCam uzraudzītāja video informāciju.

Babycam_SS_9001

Kad sapārota ar kādu no plašā klāsta Garmin navigācijas ierīciautomašīnām, kravas auto vai motormājām, babyCam video uzraudzītājs tūlītēji sinhronizējas ar saderīgo ierīci. babyCam var tik darbināts arī bez vadiem no divām atsevišķi iegādājamām AA baterijām vai no atsevišķi iegādājama USB barošanas kabeļa. Viegli lietojamais babyCam video uzraudzītājs ir ietverts bērniem drošā korpusā bez asām malām.

  Babycam_HR_0015

Ir plānots, ka Garmin babyCam būs pieejams iegādei 2016. gada sākumā, tā ieteicamā izplatīšanas cena - 199 eur (video uztverošs GPS navigators ir iegādājams atsevišķi).

babyCam ir jaunākais produkts no Garmin - pasaules līdera auto, moto un kravas auto navigācijas ierīču ražošanā, autonavigācijas ierīču segmentā. Garmin lietotājam draudzīgie risinājumi navigācijas ierīcēs piedāvā inovatīvas funkcijas, kas sasniedz ikdienas autovadītāju prasības.

Vairāk nekā 25 gadus Garmin ir veidojis jaunas GPS navigācijas un bezvadu ierīces un aplikācijas, kas ir paredzētas cilvēkiem, kuri uztur aktīvu dzīves veidu. Garmin sastāv no piecām primārajām biznesa vienībām: auto, aviācijas, fitnesa, jūras un ārpustelpu tūrisma vienības. Plašākai informācijai, apmeklējiet Garmin virtuālo preses zāli garmin.com/newsroom vai sekojiet mums facebook.com/GarminLatviafacebook.com/garmintwitter.com/garmin, or youtube.com/garmin.

Piezīme: dažās jurisdikcijās (valstīs, reģionos, štatos) publiska video vai foto uzņemšana un atrādīšana ar personām vai to automašīnām var tikt uzskatīta par iejaukšanos personas privātajās tiesībās, līdz ar to šo ierīču izmantošana var būt aizliegta konkrētos reģionos un valstīs. Tas ir jūsu pienākumos - zināt un pakļauties tās jurisdikcijas likumiem un tiesībām, kurā izmantojat šo ierīci.

Plašāks saraksts ar saderīgiem Garmin navigācijas ierīču modeļiem -  Garmin.com/babyCam.

babyCam bez vadiem pārraida video informāciju līdz 9,15 metru attālumam. 

 

 

Par Garmin International Inc.

Garmin International Inc. ir Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN) filiāle. Garmin Ltd. atrodas Šveicē un tā primārās filiāles atrodas ASV, Taivānā un Apvienotajā Karalistē. Garmin un babyCam ir reģistrētas Garmin Ltd. vai to filiāļu tirdzniecības zīmes.

Citi zīmoli, produktu nosaukumi, uzņēmumu nosaukumi un tirdzniecības zīmes attiecīgi pieder to īpašniekiem. Visas tiesības ir aizsargātas.

Piezīme par paziņojumiem par plānoto: 

Šī relīze iekļauj paziņojumus par plānoto attiecībā uz Garmin Ltd. un tā darbībām. Šādi paziņojumi ir veidoti pamatojoties uz vadības šī brīža plāniem. Notikumi nākotnē vai apstākļi, kas ir apspriesti šajā relīzē, var neizpildīties un patiesie rezultāti būtiski var atsķirties kā sekas zināmiem un nezināmiem riska faktoriem un neprecizitātēm, kas var ietekmēt Garmin, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar riska faktoriem, kas uzskaitīti ikgadējā atskaitē, formā 10-K, gada beigās (27.12.2014.), kuru izveidojusi Garmin Drošības un Izmaiņu Komisija (komisijas lietas numurs 0-31983). Formas 10-K kopija ir pieejama http://www.garmin.com/aboutGarmin/invRelations/finReports.html. Nekādi paziņojumi par plānoto nav garantējami. Paziņojumi par plānoto ir attiecināmi tikai uz to datumu, kurā tie ir veikti, Garmin neuzņemas par pienākumu publiski papildināt vai atcelt kādu no paziņojumiem par plānoto, vienalga, vai jaunas informācijas, nākotnes notikumu vai citu faktoru ietekmē.  

Kategorijas: Sauszemes transportam