Garmin Latvia

Approach S60 pulkstenis golfam

Publikācijas datums: jūnijs 7, 2017, 4:30 p.m.

Tieši golfa spēlei izveidots pulkstenis ar tādu stila un funkciju klāstu, kādu nepiedāvā neviens cits ražotājs. Plānais Approach® S60 GPS golfa pulkstenis ietver sevī detalizētas CourseView kartes un krāsainu informāciju savā lielajā, viegli salasāmajā skārienjūtīgajā ekrānā - tieši uz jūsu plaukstas locītavas. Padziļināta AutoShot spēles uzraudzīšanas funkcija izmēra jūsu sitiena attālumus un automātiski ieraksta tos pēc-spēles analīzei1 Garmin Connect™ tiešsaistes vietnē. Izmantojot PlaysLike Distance funkciju, jūs varat precīzi izvēlēties labākās nūjas sitieniem no vai pret pauguriem vairāk kā 40`000 visā pasaulē.

 

Sekojiet sev gan laukumā, gan ārpus tā, pateicoties viedajiem ziņojumiem un aktivitātes uzraudzīšanai. Personalizējiet pulksteni ar pielāgotām ciparnīcām un lietotnēm no Connect IQ™ veikala3, vai viegli nomainiet unikālās QuickFit™ siksniņas ap roku, lai iegūtu lielisku stilu arī ārpus golfa laukuma.

 

 

Ierīces plānotā cena ir 449 eur. Approach S60 Premium versija ar keramisku apdari un ādas siksniņu - 549 eur.

1 Kontakts ar bumbiņu un zālienu var ietekmēt sitienu uzskaitījumu. Putts netiek piefiksēti. Daži sitieni, īpaši chip sitieni grīnā, var netikt piefiksēti.

Apmeklējiet www.garmin.lv/ak-uz-pre.

Kad sapārots ar saderīgu viedtālruni; aplūkojiet www.garmin.lv/vai-mans-talrunis-ir-savietojams.

Apmeklējiet www.garmin.lv/udensizturibas-klase.

Kategorijas: Sportam