Approach S10

Publikācijas datums: jūnijs 4, 2018, 2:32 p.m.

Garmin® iepazīstina ar jauno Approach S10 golfa pulksteni

 

Garmin iepazīstina ar Approach S10, vienkāršu un intuitīvu golfa pulksteni, kas nosaka attālumus līdz grīna priekšai, aizmugurei, vidum ar vairāk nekā 41`000 iepriekšēji ielādētiem golfa laukumiem no visas pasaules.

 

 

Approach S10 ir vienkāršs un viegli lietojams sākuma līmeņa golfa pulkstenis ar iepriekš ielādētu kursu kartēm vairāk nekā 41 000 golfa laukumiem visā pasaulē. Tam ir 1.3’’ augstas izšķirtspējas saules gaismas lasāms ekrāns, kas nodrošina skaidru displeju pat tiešos saules staros. Pamatojoties uz GPS atrašanās vietu, Approach S10 automātiski izvēlēsies kursu un attālumu katrai bedrītei grīna priekšā, aizmugurē un vidū. Tas var arī parādīt attālumus līdz šķēršļiem, doglegs un layups. Golfa spēlēšanas laikā pulkstenis automātiski pāriet uz nākamo bedrīti, un skatītāji var redzēt spēlētāju rezultātus. Pēc katras spēles Approach S10 parādīs kopējo noieto attālumu, kopējo spēļu laiku un punktu skaitu attiecīgajā kārtā, tas augšupielādēsies uz jūsu Garmin Golf lietotni iknedēļas līderu sarakstā.

 

Pulkstenis ir viegls un ērts, tas ir drošs peldēšanai un dušai, ar 5ATM1 ūdens izturības līmeni. Tā akumulatora darbības laiks ir no 12 stundām līdz dienai GPS režīmā.

 

1Apmeklējiet https://garmin.lv/lv/udensizturibas-klase/ sīkākai informācijai.

Kategorijas: Sportam