Approach G30 - maza, bet jaudīga golfa ierīce ar GPS

Publikācijas datums: Jan. 26, 2017, 12:08 p.m.

Garmin iepazīstina ar Approach G30, pievienojot savam golfa GPS ierīču klāstam plānu un kompaktu ierīci.

 

 

Approach G30 ir aprīkots ar  2,3" krāsainu, skārienjūtīgu ekrānu ar pilnīgu golfa laukuma kartes pārskatu vairāk kā 40`000 golfa laukumos visā pasaulē, plus, šo karšu bezmaksas atjauninājumiem. Ar tādām funkcijām kā Green View un Touch Targeting, ierīces ekrāns ataino savā ekrānā attālumus, dažādu informāciju un ir spējīgs piefiksēt lietotāju datus un izpildījumu katrā raundā un spēles karjerā kopumā. Approach G30 ir ar kompaktu, ērti lietojamu korpusa dizainu, kas var tikt novietots teju jebkur, piemēram - pie lietotāja jostas, uz golfa mašīnas vai golfa somas.

 

 

Approach G30 ir iebūvēts augstas jūtības GPS uztvērējs, lai lietotāji iegūtu precīzus attālumus līdz grīniem, šķēršļiem un doglegs, pat ja tie atrodas zem biezas lapotnes. Ierīcē ir arī speciāli izveidots grīna skats, kurā tiek atainota grīna forma, ļaujot lietotājam manuāli nopozicionēt pin vietu precīzākai informācijai par attālumiem.

 


 

Approach G30 ir saderīgs arī ar TruSwing™ analizatoru, lai, izmantojot tos kopā, spēlētāji varētu iegūt tādus datus kā vēziena ātrums un nūjas kustības ceļa lenķis, ļaujot viņiem uzlabot savu atvēzienu. Approach G30 ietver sevī arī dažādu savienojuma funkciju klāstu. Lietotāji var iegūt viedos ziņojumus Approach ekrānā par ienākošajiem zvaniem, SMS no savienotā viedtālruņa un veikt automātiskus atjauninājums savai ierīcei. Tāpat, Garmin Connect™ Mobile lietotnē tālrunī lietotāji var saglabāt ar golfu saistītos datus un rezultātus.

 

 

Approach G30 var saglabāt rezultātus līdz 4 spēlētājiem un sekot līdzi tādiem padziļinātiem statistikas datiem kā fairways hit, greens in regulation un putts per round. Papildus, izmantojot Garmin Connect Mobile lietotni, spēlētāji var sekot līdzi kopējiem rezultātiem un aplūkot savu izpildījumu katrā no golfa laukumiem, katrā no bedrītēm. Ir aplūkojami arī vidējie un labākie rezultāti katrai ar ierīci spēlētai golfa partijai.

 

 

Ar akumulatora darbību starp uzlādes reizēm līdz 15 stundām, Approoach G30 ir gatavs vairākiem raundiem. Tā korpuss var izturēt dažādos laika apstākļos un ir ar mitrumizturības klasi IPX7. Approach G30 ir gaidāms iegādei 2017. gada pavasara - vasaras mijā, plānotā tirdzniecības cena - 299 eur.  

 

 

Kategorijas: Sportam