Kā izvēlēties un efektīvi izmantot sporta viedpulksteni?

Publikācijas datums: marts 15, 2016, 11:32 a.m.

Pirms iegādāties viedpulksteni aktīvam dzīvesveidam, svarīgi atbildēt uz vairākiem jautājumiem, lai veiktu pareizo izvēli. Tā kā jaunās paaudzes “gudrie” sporta pulksteņi ietver neskaitāmas iespējas, tehnoloģiju zīmols “Garmin” kopā ar profesionāliem sportistiem atgādina, ka būtiski ir izvērtēt, kas no to klāsta noderēs lietošanai ikdienā, bet kas nepieciešams - treniņos. 

Kategorijas: Sportam , Aktīvai atpūtai , Citi

Jaunākās vivo sērijas ierīces

Publikācijas datums: Feb. 23, 2016, 8:15 p.m.

“Garmin” izziņo daudzfunkcionālu GPS viedpulksteni un atjautīgu fitnesa aproci

 

Lai palīdzētu būt aktīviem un veselīgi dzīvot ikdienā, tehnoloģiju zīmols “Garmin” izziņojis jaunāko GPS sporta viedpulksteni “vivoactive HR”, kas pulsu lasa no plaukstas locītavas, un gudru fitnesa aproci “vivofit 3”, kas automātiski atpazīst lietotāja veiktās aktivitātes 24 stundas diennaktī bez papildu uzlādes gada garumā.

Kategorijas: Sportam

Jaunie zūmo 395LM un 595LM moto navigatori

Publikācijas datums: Feb. 22, 2016, 12:09 p.m.

Garmin® iepazīstina ar jaunajiem zūmo® navigatoriem motocikliem

Garmin iepazīstina ar jaunajiem zūmo 395LM un zūmo 595LM navigatoriem. Izturīgie, ūdensdrošie modeļi piedāvā Garmin Adventurous Routing funkciju, lai motovadītāji var izvēlēties ceļu līkumus un pakalnes katram ceļojumam. 395/595LM iepazīstina ar inovatīvām funkcijām, kas ir speciāli izstrādātas motobraucējiem - brīdinājumiem motovadītājam, izpalīdzīgām viedfunkcijām, jaunām mūzikas straumēšanas iespējām un citām funkcijām.
Kategorijas: Sauszemes transportam

Jaunais TruSwing™ golfa sensors

Publikācijas datums: Feb. 3, 2016, 2:26 p.m.

Iepazīstinām ar TruSwing™: pirmo Garmin® golfa nūjas vēziena sensoru 

Garmin iepazīstina ar TruSwing - uzņēmuma pirmo golfa nūjas sensoru. Mazais, vieglais un viegli lietojamais sensors veic vēziena mērījumus, kuri golferiem ir nepieciešami, lai uzlabotu viņu sniegumu, un ļauj piekļūt šiem mērījumiem tūlītēji. Atšķirībā no citiem šī brīža tirgū pieejamajiem golfa sensoriem, TruSwing atbalsta plašu Approach® ierīču klāstu¹, lai golferi iegūtu tūlītēju aktuālo informāciju savā ierīcē pēc katra vēziena. Pat vēl detalizētākai informācijai, golferi var izmantot TruSwing ar nesen uzlaboto Garmin Connect™ Mobile mobilo lietotni savā viedtālrunī vai planšetdatorā un iegūt tādus detalizētus datus kā 3D animācijas vai visas vēzienu sesijas pārskatu. 

Kategorijas: Sportam

Jaunais GPS golfa pulkstenis: Approach S20

Publikācijas datums: Feb. 3, 2016, 11:46 a.m.

Iepazīstinām ar Garmin Approach S20: partneri golfam, kas atvienkāršos jūsu spēli 

Garmin iepazīstina ar  Approach S20 GPS golfa pulksteni. Stilīgs, plāns un viegls, šis daudzfunkciju pulkstenis ar augsta līmeņa grafisko vadāmību piedāvā attīstītas golfa funkcijas un AutoShot sekošanu spēlei ar vairāk nekā 40`000 iepriekšēji ielādētiem golfa laukumiem no visas pasaules. S20 iekļauj sevī arī aktivitāte uzraudzītāju un tādas savienojuma iespējas kā viedos ziņojumus un automātiskas golfa laukumu atjaunošanas. Jaunā AutoShot funkcija automātiski ieraksta katra sitiena lokāciju un distanci katram raundam un piedāvā noderīgu spēles analīzi pēc raunda, nesen uzlabotajā Garmin Connect Mobile mobilajā lietotnē. S20 ieraksta tādu informāciju ka attālumu līdz grīnam, šķēršļiem un citu informāciju. Pulkstenis ir saderīgs arī ar jauno TruSwing golfa nūjas sensoru, lai piedāvātu padziļinātus vēzienu mērījumus. 

Kategorijas: Sportam

Jaunā GPS ierīce golfam: Approach G10

Publikācijas datums: Jan. 29, 2016, 6:40 p.m.

Iepazīstinām ar Approach G10: mazāko Garmin GPS ierīci golfam

Garmin iepazīstina ar Approach G10 - plānu, kabatas izmēra golfa GPS ierīci, kas iegulst teju jebkur. Approach G10 ir veidota ar kompaktu korpusu un augstas jūtības GPS uztvērēju, kas nodrošina lietotājus ar informāciju par attālumu, šķēršļiem un citiem datiem, kas ir ērti aplūkojami noņemot ierīci no tā klipša uz jostas.

Iepriekšēji ielādēti vairāk nekā 40`000 golfa laukumi no visas pasaules un bezmaksas atjauninājumi bez papildu izmaksām. Golferiem būs pieeja informācija par attālumiem un grīna pārskatiem ierīces viegli salasāmajā ekrānā. Papildus, Approach G10 darbojas arī kā digitāla rezultātu tabula, lai golfa spēlētāji spētu sekot savam progresam, izmantojot Garmin Connect vietni.

Kategorijas: Sportam

Jaunais quatix 3 GPS viedpulkstenis

Publikācijas datums: Jan. 28, 2016, 8:29 p.m.

Garmin iepazīstina ar quatix 3 GPS viedpulksteni izmantošanai uz ūdeņiem

Garmin iepazīstina ar quatix 3 - nākamās paaudzes GPS viedpulksteni izmantošanai kruīziem uz ūdeņiem, makšķerēšanai un burāšanai. Vairāk kā vienkāršs pulkstenis, quatix 3 ir valkājams instruments, kas pārvada NMEA 2000 datus no saderīgām Garmin borta jūras ierīcēm.  Ar tā saulē salasāmo, augstas izšķirtspējas ekrānu un izturīgu, estētiski veidotu un salīdzinoši plāno korpusu, quatix 3 apvieno GPS funkcijas ar uz rokas valkājamu tehnoloģiju, kuras dēļ Garmin ir tik pazīstams. Ierīcē ir iepriekšēji ielādētas, speciāli ūdeņiem pielāgotas funkcijas un plašs klāsts papildus aktivitāšu profilu dažādiem sporta veidiem. Papildināts ar viedo ziņojumu funkciju, quatix 3 var tikt pilnībā pielāgots tā lietotājam, ļaujot viņam viegli pārslēgties no aktivitātēm ūdeņos un aktivitātēm uz zemes.  

Kategorijas: Ūdens transportam

Garmin Connect™ Insights treniņu sistēma

Publikācijas datums: Jan. 28, 2016, 3:10 p.m.

Iepazīstinām ar Garmin Connect™ Insights – viedu treniņu sistēmu no Garmin®

Insights-1

Mēs esam pagodināti izsludināt Garmin Connect Insights, viedu fitnesa ieskatu sistēmu, kas ļauj Garmin Connect lietotājiem pārspēt iepriekšējās dienas sniegumu un sasniegt viņu mērķus. Piesaistot miljoniem stundu miega un miljardiem soļu, kas tiek piefiksēti katru dienu, Garmin Connect Insights nodrošina ar motivācijas vadlīnijām, lai palīdzētu lietotājiem sasniegt savus veselības un fiziskās sagatavotības mērķus un sporta veltījumus, kad tiek sasniegti uzstādītie mērķi. Viedie ieskati nodrošina arī ar svarīgiem ieteikumiem no ekspertiem par veselību un uzrāda lietotājiem, kā viņiem veicas fitnesa aktivitātēs, salīdzinot ar citiem lietotājiem, sniedzot papildus motivāciju. 

Kategorijas: Sportam , Programmatura

Drive: jaunie autonavigatori no Garmin

Publikācijas datums: Jan. 6, 2016, 8:35 p.m.

Garmin® iepazīstina ar autonavigāciju Drive sēriju, kas ir veidota fokusējoties uz autovadītāja drošīb 

Šafhauzena (Schaffhausen), Šveice - 2016. gada 5. janvāris, Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd. vienība (NASDAQ: GRMN), pasaules līderis satelītnavigācijās, iepazīstina ar ar jauno Garmin Drive™ produktu līniju – viegli lietojamām, pārvietojamam ierīcēm (PND), kas speciāli ir izveidotas, lai uzlabotu autovadītāja drošību un informētību par situāciju uz ceļa. Jaunās sērijas izlaišana ir ievērojams solis uz priekšu Garmin PND ierīču attīstībā, piedāvājot četrus jaunus modeļus ar intuītīvi izveidotiem to nosaukumiem:  Garmin Drive™, Garmin DriveSmart™, Garmin DriveAssist™ un Garmin DriveLuxe™.

Kategorijas: Sauszemes transportam

Varia Vision™: aktuālā veloinformācija jūsu acu priekšā

Publikācijas datums: Jan. 6, 2016, 9:05 a.m.

Varia Vision ekrāna ierīce pie brillēm no Garmin®

Šafhauzena (Schaffhausen), Šveice - 2016. gada 5. janvāris, Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd. vienība (NASDAQ: GRMN), iepazīstina ar Varia VisionTM ekrānu pie velobrillēm, kas uzlabo jūsu drošību uz ceļiem, uzrādot jums nepieciešamo informāciju tieši jūsu redzes laukā. Īpaši vieglā ierīce pievienojas pie jūsu saulesbrillēm un uzrāda svarīgāko informāciju no jūsu saderīgās Edge® ierīces, piemēram – jūsu aktivitātes datus, maršrutācijas norādes (ja tādas ir pieejamas), ienākošo zvanu/SMS ziņojumus un citus. Sapārojiet ekrānu ar VariaTM aizmugurēja radara sistēmu, lai redzētu brīdinājumus par transporta līdzekļiem, kuri tuvojas jums no aizmugures. Ar akumulatora darbību līdz 8 stundām un skārienjūtīgu vadības paneli, lai pārvietotos starp informācijas lapām, ierīce ļauj jums saglabāt koncentrēšanos uz izvēlēto mērķi treniņā, atrast nākamo pagriezienu maršrutā vai izvairīties no satiksmes uz ceļiem.

Kategorijas: Sportam