vívofit jr.2 jaunie aktivitātes uzraudzītāji bērniem

Publikācijas datums: Sept. 28, 2017, 12:24 p.m.

Iepazīstinām ar  Disney Mickey Mouse un Minnie Mouse, Marvel Avengers un Star Wars aktivitātes uzraudzītājiem bērniem vívofit jr.2 – peldēšanai drošiem un bērnu aktivitāšu izturīgiem aktivitātes uzraudzītājiem, kuru nomaināmā baterija darbojas virs gada un sinhronizējas ar bezmaksas lietotni vecākiem.  

Kategorijas: Sportam , Citi

vivosport aktivitātes uzraudzītājs ar GPS

Publikācijas datums: Sept. 13, 2017, 4:23 p.m.

Ņemiet savas aktivitātes sev līdzi ar vivosportTM – viedu aktivitātes uzraudzītāju ar pulsa nolasīšanas no plaukstas locītavas funkciju un GPS, lai precīzi piefiksētu jūsu pastaigas, skrējienus vai braucienus. 

Kategorijas: Sportam

vivomove HR hibrīdveida pulkstenis

Publikācijas datums: Sept. 13, 2017, 3:03 p.m.

Šis ir hibrīdveida viedpulkstenis ar kristālveida skārienjūgu ekrānu, savukārt pulksteņa mehāniskie rādītāji ataino dienas laiku un pazūd, kad pārlapojat savus ziņojumus, pulsa un citus datus. Ierīce skaita jūsu soļu daudzumu un sadedzinātās kalorijas, vienlaicīgi uzraugot jūsu pašsajūtu, tajā skaitā – veic stresa līmeņa uzraudzīšanu visas dienas garumā.

Kategorijas: Sportam

vivoactive 3 viedpulkstenis

Publikācijas datums: Sept. 13, 2017, 1:51 p.m.

Jūsu sporta aktivitātes un jūsu pirkumi ir viena pieskāriena attālumā, ja izmantojat vivoactive 3. Šajā sportiskajā viedpulkstenī ir iebūvēts GPS, virs 15 iepriekšēji ielādētas aktivitātes sporta aktivitātēm un tas ir saderīgs ar Garmin PayTM sistēmu, lai jūs varētu atstāt savu tālruni un maku mājās. vivoactive 3 piedāvā Side SwipeTM vadāmību, lai jūs ātri varētu piekļūt palīgrīkiem un sarakstiem.

Kategorijas: Sportam

Vector 3/3S pedāļveida jaudas mērītāji riteņbraukšanai

Publikācijas datums: Sept. 13, 2017, 11:25 a.m.

Trenējieties cītīgāk un gudrāk, izmantojot Vector 3 vai Vector 3S pedāļveidīgos jaudas mērītājus riteņbraukšanai! Vector 3/3S ir tiešu mērījumu jaudas mērītāji, to sensori ir integrēti tieši pedāļos, nodrošinot ar uzticamiem, precīziem datiem katrā treniņa sesijā. Sensorus ir neticami viegli uzstādīt un tie ērti savienojas ar saderīgām Garmin ierīcēm un lietotnēm.

Kategorijas: Sportam

Edge 1030 velodators

Publikācijas datums: Sept. 13, 2017, 10:50 a.m.

Brauciet ilgāk un ātrāk, bez savienojuma zaudēšanas, izmantojot Edge® 1030 GPS velodatoru! Tajā ir iekļauta Trendline™ populārā maršrutācija, kas izmanto miljoniem kilometru no Garmin Connect braucienu datiem, lai ieteiktu jums labākos maršrutus uz ceļiem un ārpus tiem. Ierīce nodrošina arī ar savstarpēju saziņu starp velobraucējiem, iespēju sacensties Strava Live segmentos un savienojuma funkcijas, kas ietver sevī saderību ar pilnu Varia velobraucēju drošības ierīču klāstu.

Kategorijas: Sportam

Jaunais dēzl 580 LMT-D navigators kravas auto

Publikācijas datums: Aug. 29, 2017, 10:55 a.m.

Iepazīstinām ar jauno dēzl 580LMT-D navigatoru kravas automašīnām, kurā ir Pārtraukuma Plānotāja funkcija, iebūvēts Wi-Fi® viegliem atjauninājumiem, bezmaksas reālā laika satiksmes informācija, izmantojot DAB radio vai Smartphone Link  lietotni un viedas funkcijas, lai palīdzētu tālbraucējiem ikdienas braucienos. Saņemiet laicīgus brīdinājumus par nepieciešamību pēc pārtraukuma, balstoties uz braucienā veiktajām stundām un obligāti nepieciešamajiem pārtraukumiem, ar ieteikumiem par maršruta tuvumā esošajām, kravas auto atbilstošajām pieturvietā. Ierīcē ir kravas auto pielāgota navigācija un izpalīdzīgi brīdinājumi maršruta garumā.

Kategorijas: Sauszemes transportam

Foretrex 601 un 701 Ballistic Edition GPS navigatori

Publikācijas datums: jūlijs 9, 2017, 3:04 p.m.

Garmin izziņo par Foretrex 601 un Foretrex 701 Ballistic Edition – mūsu jaunākajiem navigatoriem uz plaukstas locītavas, kas atbalsta GPS, GLONASS un GALILEO satelītu navigācijas sistēmas drošai naviģēšanai teju jebkur pasaulē.

Kategorijas: Aktīvai atpūtai

Approach S60 pulkstenis golfam

Publikācijas datums: jūnijs 7, 2017, 4:30 p.m.

Tieši golfa spēlei izveidots pulkstenis ar tādu stila un funkciju klāstu, kādu nepiedāvā neviens cits ražotājs. Plānais Approach® S60 GPS golfa pulkstenis ietver sevī detalizētas CourseView kartes un krāsainu informāciju savā lielajā, viegli salasāmajā skārienjūtīgajā ekrānā - tieši uz jūsu plaukstas locītavas. Padziļināta AutoShot spēles uzraudzīšanas funkcija izmēra jūsu sitiena attālumus un automātiski ieraksta tos pēc-spēles analīzei Garmin Connect™ tiešsaistes vietnē. Izmantojot PlaysLike Distance funkciju, jūs varat precīzi izvēlēties labākās nūjas sitieniem no vai pret pauguriem vairāk kā 40`000 visā pasaulē.

Kategorijas: Sportam

Jaunā VIRB 360 sporta kamera

Publikācijas datums: maijs 31, 2017, 11:42 a.m.

Ja to ir vērts atcerēties, tas ir VIRB® 360 vērts. Ar vienu pieskārienu vai balss komandu, šī izturīgā, ūdensdrošā kamera uzņem pilnībā sfērisku 360 grādu video ar izšķirtspēju līdz 5.7K/30fps ar 360 grādu audio un tajā ir iebūvēti sensori paplašinātas realitātes G-Metrix™ datu pārklājumiem. 4K/30fps sfēriskā stabilizācija nodrošina ar neizplūdušu video, neskatoties uz kameras kustību. Video un foto uzņēmumi tiek automātiski savietoti kopā pašā kamerā, ļaujot ātri dalīties tajos, tāpat kā izmantot straumēšanu reālajā laikā ar viegli lietojamu bezmaksas VIRB Mobile lietotni.

Kategorijas: Sportam , Aktīvai atpūtai