tactix Charlie

Publikācijas datums: aprīlis 3, 2018, 10:49 a.m.

Garmin® iepazīstina ar tactix® Charlie, specializētu taktisko GPS pulksteni ar plaukstas pulsa nolasītāju

 

 

Garmin International iepazīstina ar tactix Charlie, jaunu un uzlabotu izturīgu GPS uz rokas valkājamu ierīci, kas apvieno specializētu taktisko funkcionalitāti ar  uzlabotu navigāciju un uzlabotām fitnesa funkcijām. Trešās paaudzes tactix pulksteņi iepazīstina ar iepriekš ielādētu pilnkrāsu Topo kartēšanu, pulsa nolasīšanu no plaukstas, uzlabotiem veiktspējas rādītājiem un īpašu aktivitātes profilu " Tactical", kā arī vairāk nekā 26 iebūvētas aktivitātes jebkāda veida piedzīvojumiem.

Kategorijas: Aktīvai atpūtai

Bark Limiter

Publikācijas datums: marts 16, 2018, 11:45 a.m.

Garmin® iepazīstina ar nākamās paaudzes BarkLimiter™ automātiskās riešanas korekcijas ierīcēm

 

 

Garmin International Inc. iepazīstina par nākamās paaudzes BarkLimiter automātiskās riešanas korekcijas ierīcēm. Jaunais BarkLimiter 2 darbojas tieši no kastītes, lai novērstu suņa riešanu, atšķirot riešanu no citiem trokšņiem.

Kategorijas: Citi

Delta Inbounds

Publikācijas datums: marts 16, 2018, 9:50 a.m.

Iepazīstinām ar Garmin® Delta Inbounds™: bezvadu suņu ierobežošanas sistēmu

 

 

Garmin International iepazīstina ar Delta Inbounds - bezvadu pārnēsājamu ierobežošanas sistēmu, kas dod suņiem iespēju brīvi pārvietoties noteiktās vietās, vienlaikus nodrošinot suņu īpašniekiem mieru. Bet tas ir kas vairāk nekā vienkārša ierobežošanas sistēma, spēcīgā Delta Inbounds darbojas arī kā BarkLimiter™, elektroniska apmācības kakla siksna un suņu aktivitātes sekotājs.

Kategorijas: Citi

Approach X10

Publikācijas datums: Feb. 13, 2018, 3:33 p.m.

Approach X10 - vienkārša un intuitīva GPS golfa aproce.

 

 

Garmin iepazīstina ar Approach X10, komfortabla golfa aproce, kurā ir ielādētas vairāk kā 41,000 golfa kartes no visas pasaules. Visu līmeņu golfa spēlētāji var redzēt attālumus līdz grīna priekšpusei, aizmugurei, centram un šķēršļiem laukumā.

Kategorijas: Sportam , Aktīvai atpūtai

Vivofit 4 aktivitātes uzraudzītājs

Publikācijas datums: Jan. 12, 2018, 1:19 p.m.

Garmin iepazīstina ar vivofit 4 aktivitātes uzraudzītāju1 ar 1+ gada akumulatora darbības laiku, nav nepieciešama uzlāde, viegli nolasāms krāsainais ekrāns arī tiešos saules staros. Vivofit 4 ir paredzēts 24/7 nēsāšanai, ūdens drošs peldēšanai un iešanai dušā un tam ir gluda un ērta rokas siksniņa. Vivofit 4 ir gatavs lietošanai tieši no kastes un to var savienot ar viedtālruni papildu funkcijām. Viegli uzstādīt un vienkārši darboties, viss, kas jāizdara, ir to uzlikt un doties.

Kategorijas: Sportam

Forerunner 645 Music GPS Skriešanas pulkstenis

Publikācijas datums: Jan. 11, 2018, 1:07 p.m.

Garmin iepazīstina ar Forerunner 645 Music, skriešanas GPS pulksteni ar iebūvētu mūziku, kas dod sportistiem iespēju brīvi izbaudīt savu iecienītāko mūziku skrējienā vai treniņa laikā, neņemot līdzi tālruni. Turklāt, kad nepieciešama ūdens pudele vai kāda uzkoda, ir pieejama jaunā Garmin PayTM Ready bezkontakta maksājumu iespēja, kas ļauj lietotājiem maksāt par pirkumiem ar savu pulksteni un turpināt savas gaitas.

Kategorijas: Sportam

ECHOMAP Plus kartploteru sērija

Publikācijas datums: Nov. 6, 2017, 9:27 a.m.

Esam pagodināti iepazīstināt ar ECHOMAP™ Plus sēriju – jauno kartploteru ar sonāru paaudzi ar industrijā vadošām funkcijām makšķerniekiem un laivu braucējiem sālsūdenī un saldūdenī. Veidoti uz veiksmīgās ECHOMAP CHIRP sērijas pamata, ECHOMAP Plus ietver sevī spēcīga sonāra iespējas, premium kartēšanas iespējas un iebūvetu WiFi®* pieejai jaunajai Garmin ActiveCaptain™ mobilajai lietotnei plašākām savienojuma funkcijām. 

Kategorijas: Ūdens transportam

Iepazīstinām ar STRIKER Plus zivju meklētāju sēriju

Publikācijas datums: Nov. 3, 2017, 5:46 p.m.

Mēs iepazīstinām ar  STRIKER™ Plus sēriju – sevi pierādījušiem zivju meklētājiem ar industrijā vadošo sonāru, kuros ir ievietotas jaunas funkcijas, lai palīdzētu makšķerniekiem atrast un noķert vairāk zivju, pēc iespējas vieglākā veidā.

Līdzīgi pirmās paaudzes STRIKER sērijai, STRIKER Plus ietver sevī iebūvētu tradicionālo CHIRP sonāru un CHIRP ClearVü un SideVü skanēšanas sonāra tehnoloģiju. Papildus kristāldzidrām zivju arkām un lieliskai mērķa atdalīšanai ar CHIRP sonāru, Garmin ClearVü ataino teju fotogrāfisku, platu attēlu ar to, kas atrodas zem laivas, kamēr SideVü dāvā lietotājiem dzidru skatu ar to, kas atrodas zem katras no laivas malām, ieskaitot gultni, zemūdens objektus un zivis.

Kategorijas: Ūdens transportam

Descent Mk1 - pirmais Garmin viedpulkstenis niršanai

Publikācijas datums: Nov. 2, 2017, 6:44 p.m.

Garmin Descent™ Mk1 viedpulkstenis niršanai piedāvā virszemes GPS pozicionēšanas iespēju ar krāsainu karti. Veidots tūrismam, tehniskajai un brīvajai niršanai, Descent Mk1 ļauj nirējiem plānot savus zemūdens piedzīvojumus tieši pulkstenī un izmantot GPS ceļa punktus, lai augšupielādētu savu niršanas piedzīvojumu caur Garmin Connect Mobile lietotni Garmin Connect tiešsaistes vietnē. Descent Mk1 piedāvā arī vairākus niršanas režīmus, 3 asu kompasu, niršanas datus, funkcijas un profilus vairākiem sporta veidiem un pulsometru pulsa nolasīšanai no plaukstas locītavas.

Forerunner 30 pulkstenis skriešanai

Publikācijas datums: Sept. 28, 2017, 2:02 p.m.

Garmin iepazīstina ar Forerunner 30 – viegli lietojamu pulksteni skriešanai ar iebūvētu Garmin Elevate™ pulsometru, kas nolasa pulsu no plaukstas locītavas, aktivitātes uzraudzīšanas un viedu savienojumu funkcijas. Vienalga, nodarbojaties ar jogu vai trenējaties 10K skrējienam, Forerunner 30 seko, cik tālu, ātru un kur skrienat, bez nepieciešamības ņemt līdzi tālruni. Kad neveicat skrējienus, ierīce ir izmantojama kā ikdienas aktivitātes uzraudzītājs, kas uzskaita ikdienā veiktos soļus, sadedzinātās kalorijas un intensitātes minūtes, lai lietotāji varētu ierakstīt progresu un aktivitātes pat tad, kad neskrien, Forerunner 30 būs ekskluzīvi pieejams tikai Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā.

Kategorijas: Sportam