“Walk for Gig” (Staigā priekš gigabaitiem)

Publikācijas datums: jūnijs 25, 2018, 10:23 a.m.

Izmantojiet veselības API, Telia Igaunijā izmanto Garmin ierīču datus priekš "Walk for Gig" (‘’Staigā priekš  gigabaitiem’’)

 

 

Šomēnes viens no Garmin lielākajiem partneriem Baltijas valstīs Telia Estonia ir uzsācis jaunu un novatorisku risinājumu, kas ļauj pārveidot jūsu ikdienas soļus no Garmin pulksteņa vai aproces uz bezmaksas mobilajiem datiem. Programma "Walk for Gig" @ Telia Active ļauj jums nopelnīt mobilos datus no jūsu ikdienas darbībām: 5 MB ir vienādi ar 1000 soļiem. Bezmaksas mobilie dati ir ierobežoti, kas ir 50 MB dienā (10 000 soļi) un 1,5 GB mēnesī. Turklāt Telia Active portāls satur daudz noderīgas informācijas, piemēram, par to, kā trenēties un ēst pareizi, un dod padomus par to, kāda veida aprīkojums jālieto katram sporta veidam.

Kategorijas: Sportam

Fēnix 5 Plus sērija

Publikācijas datums: jūnijs 20, 2018, 3:33 p.m.

Garmin® iepazīstina ar fēnix® 5 Plus un pievieno kartes, mūziku, Garmin Pay un skābekļa piesātinājuma asinīs mērītāju tieši uz jūsu plaukstas locītavas (Pulse Ox).

 

 

Garmin International iepazīstina ar fēnix 5 Plus sēriju, nākamās paaudzes GPS multisporta pulksteņus ar iebūvētu maršrutējamo topogrāfisko karti, mūzikas atskaņošanas sarakstu glabāšanu, Garmin Pay ™ bezkontaktu maksājumu risinājumu un Pulse Ox1 uz locītavu balstītu skābekļa piesātinājumu asinīs mērītāju1, lai izprastu augstuma aklimatizācijas procesu. Tāpat kā citi fēnix 5 pulksteņi, arī fēnix 5S Plus, fēnix 5 Plus un fēnix 5X Plus ir paredzēti sportistiem un visiem piedzīvojumiem. Fēnix 5S Plus aprīkots ar 1,2 collu displeju, kas ir gandrīz par 20% lielāks nekā fēnix 5S.

Kategorijas: Sportam

vivoactive 3 Music

Publikācijas datums: jūnijs 19, 2018, 11:37 a.m.

Garmin iepazīstina ar jauno vivoactive 3 Music pulksteni ar mūzikas un GarminPay funkcijām

 

 

Garmin International šodien iepazīstina ar vívoactive 3 Music - GPS viedo pulksteni ar integrētu mūziku, kas ļauj lietotājiem piedāvāt iecienītākās melodijas katram treniņam vai aktivitātēm. Pateicoties Garmin PayTM bezkontakta maksājumiem un tūkstošiem bezmaksas ciparnīcu noformējumu, logrīkiem, datu laukiem un lietotnēm, izmantojot Garmin Connect IQTM veikalu, viovoactive 3 Music ir jums ideāls aksesuārs skriešanai un citiem sporta veidiem. “Mūzika var būt lielisks jebkura treniņa vai aktivitātes motivējošs palīgs, un mēs esam priecīgi sniegt klientiem iespēju neaiztikt savu tālruni un klausīties savas iecienītās dziesmas tieši no rokas,” sacīja Dan Bartels, Garmin viceprezidents globālā patēriņa pārdošanā. “Un, izmantojot Garmin Pay, jūs varat atstāt savu maku mājās, padarot skrējienu vieglāku nekā jebkad agrāk.”

Kategorijas: Sportam

Approach S10

Publikācijas datums: jūnijs 4, 2018, 2:32 p.m.

Garmin® iepazīstina ar jauno Approach S10 golfa pulksteni

 

 

Garmin iepazīstina ar Approach S10, vienkāršu un intuitīvu golfa pulksteni, kas nosaka attālumus līdz grīna priekšai, aizmugurei, vidum ar vairāk nekā 41`000 iepriekšēji ielādētiem golfa laukumiem no visas pasaules.

Kategorijas: Sportam

inReach MIni

Publikācijas datums: jūnijs 4, 2018, 1:41 p.m.

InReach Mini no Garmin, mazs, bet varens divvirzienu satelītu komunikators jebkuriem piedzīvojumiem

 

 

Garmin International šodien iepazīstina ar inReach Mini, mazu un kompaktu satelītu komunikatoru ar pieejamo divvirzienu ziņojumapmaiņu un 24 stundu SOS funkciju, apvienojot ar inReach abonementu, lai piekļūtu Iridium® satelīta tīklam. InReach Mini, izmēros ir tikai 10 cm garumā, 5 cm platumā un sver 100 gramus, to var viegli pārvadāt mugursomā, laivā, lidmašīnā vai mašīnas cimdu nodalījumā. Vairs neuztraucieties par mobilā pārklājuma diapazonu - inReach Mini darbojas jebkurā vietā, izmantojot Iridium® satelītu tīklu.

Kategorijas: Aktīvai atpūtai

Edge 130

Publikācijas datums: maijs 25, 2018, 2:34 p.m.

Garmin iepazīstina ar Edge 130 - kompaktu GPS velosipēdu datoru, kas paredzēts izmantošanai jebkurā braucienā

 

 

Garmin International iepazīstina ar Edge 130 - kompaktu un vieglu, bet izturīgu GPS velosipēdu datoru ar viegli lietojamu navigāciju un unikālu informāciju par velosipēdu. Neatkarīgi no tā, vai braucat vienā virzienā, atklātā laukā vai pilsētas ielās, 1.8 collu saulē redzamā displeja ekrānā velosipēdistiem ir skaidrs skats, bet piecu pogu dizains nodrošina vieglāku izmantošanu jebkurā laikā.

Kategorijas: Sportam , Aktīvai atpūtai

edge 520 plus

Publikācijas datums: aprīlis 23, 2018, 10:09 a.m.

Garmin® iepazīstina ar Edge® 520 Plus - GPS riteņbraukšanas datoru ar modernām navigācijas un savienojuma funkcijām

 

 

Garmin International iepazīstina ar Edge 520 Plus, GPS velosipēdu datoru ar uzlabotu navigāciju, veiktspējas pārraudzības iespējām un savienotajām funkcijām, kas ir veidots izmantošanai gan uz ceļa, gan ārpus tā. Neatkarīgi no tā, vai brauksiet uz takām vai ielas, jums būs priekšrocība no iepriekš ielādētas Garmin Cycle Kartes, kurā ir pagriezienu norādījumi, kā arī jūs tiekat brīdināti par asiem līkumiem priekšā.

Kategorijas: Sportam

Varia RTL510

Publikācijas datums: aprīlis 19, 2018, 4:09 p.m.

Garmin Varia RLT510 atpakaļskata radars

 

 

Garmin International iepazīstina ar Varia RTL510 atpakaļskata radaru - atjauninātu radara ierīci ar modernu dizainu un uzlabotām drošības funkcijām. Pamatojoties uz Garmin pirmās paaudzes velosipēdistu radariem, RTL510 atpakaļskata radars uzlabo redzamību, transportlīdzekļu atpazīšanu, akumulatora darbības laiku un vairāk, lai riteņbraucējus noturētu drošībā neatkarīgi no tā, kur viņi brauc, vai kad viņi brauc.

Kategorijas: Sportam

zūmo 396 LMT-S

Publikācijas datums: aprīlis 12, 2018, 3:16 p.m.

Garmin zūmo 396 motociklu navigators nodrošina live funkcijas, lai ikviens brauciens būtu savienojumā

 

 

Garmin International iepazīstina ar izturīgo zūmo 396 LMT-S, GPS ierīci, kas īpaši izstrādāta motociklistiem, kuri vēlas pārvērst savus braucienus aizraujošajā pieredzē. Izturīgais navigators piedāvā jaunu, cimdu lietotājam draudzīgu 4,3 collu displeju jaunā veidolā un piedāvā daudzveidīgu funkciju komplektu, sākot no skaidriem pagriezienu virzieniem, bezmaksas reāllaika pakalpojumiem1, iebūvētu Wi-Fi®, ielādētiem TripAdvisor® interesējošiem punktiem un piedzīvojumu meklētājiem - dažādas piedzīvojumu maršrutu iespējas, lai uzlabotu katru jūsu braucienu.

Kategorijas: Sauszemes transportam

Dezl 780 un DezlCam 785LMT-S

Publikācijas datums: aprīlis 5, 2018, 9:12 a.m.

Garmin® iepazīstina ar uzlabotām funkcijām profesionāliem kravas automašīnu vadītājiem ar jaunākajām dēzl ™ sērijām

 

Garmin International iepazīstina ar aizraujošu jaunās paaudzes 7 collu kravas automašīnu vadītājiem - dēzl ™ 780 LMT-S modeli un augstāko klases dēzlCam ™ 785 LMT-S, kas var lepoties ar modernām uzlabotajām vadītāja palīdzības funkcijām kravas automašīnu vadītājiem. Abi navigatori ir paredzēti, lai palīdzētu kravas automašīnu vadītājiem palikt savienotiem, tikt brīdinātiem, un pateicoties jaunajam iebūvētajam Wi-Fi® un bezmaksas tiešraides satiksmei, laika apstākļu paziņojumiem, kravas automašīnu novietošanas un citām funkcijām, vadītājiem vieglāk pārvarēt garās darba stundas.

Kategorijas: Sauszemes transportam