Jauni Garmin viedtālruņu stiprinājumi automašīnai

Publikācijas datums: Nov. 21, 2013, 12:29 p.m.

Ja automašīnā izmantojat viedtālruņa nodrošinātas navigācijas iespējas, liela nozīme ir drošai ierīces nostiprināšanai. Skatīšanās uz viedtālruņa ekrānu, kas novietots kaut kur lejā, ir ļoti bīstama, jo novērš uzmanību no ceļa.

Mūsu jaunākie viedtālruņu stiprinājumi ir ne vien minimālisma stilā ieturēti dizaina priekšmeti, bet arī īpaši funkcionālas ierīces ar jaunām un novatoriskām funkcijām, kas nodrošina īpaši ērtu izmantošanu.

Kategorijas: Sauszemes transportam

METS 2014

Publikācijas datums: Nov. 21, 2013, 9:26 a.m.

METS izstādē Amsterdamā, Garmin prezentē veselu kaudzi ar jauniem produktiem, ieskaitot jaunus Echo sērijas eholotus, SideVü un DownVü sonara skanēšanas tehnoloģijas, GMR 18xHD un 24 xHD radarus, Meteor 300 audio sistēmu, kā arī citas tehnoloģijas. Gaidam jaunus produktus 2014 gadā.

Kategorijas: Ūdens transportam

Garmin žurnāls un Ziemassvētku loterija

Publikācijas datums: Nov. 6, 2013, 12:12 p.m.

Esiet sveicināti,

visi sportiskie, aktīvie, apkārt klejojošie un apkārt braukājošie! Mēs – GARMIN oficiālais pārstāvis Latvijā Bajtel.LV ar šo nelielo žurnāliņu vēlamies pateikt paldies jums – mūsu ierīču uzticīgajiem un, protams, arī topošajiem lietotājiem – pastāstīt par GARMIN jaunajām ierīcēm un to lietotāju pieredzi, ceļojot apkārt pasaulei, braucot bezceļus tuvu un tālu, sportojot, un nu jau tik tuvajām XXII Ziemas Olimpiskajām spēlēm gatavojoties. Tāpat, pacentīsimies arī sniegt nelielu ieskatu par to, kā top kartes GPS ierīcēm.

Priecājamies jūs redzēt un sagaidīt GARMIN ierīču lietotāju pulkā un, jo vairāk, par to, ka šai steigas un slinkuma antagonijas laikmetā vēl ir tik daudz cilvēku, kas ir uzticīgi aktīvam, interesantam, pašam sevi un citus iedvesmojošam, dzīvesveidam!

Žurnālā pēdējā lapaspuse Jūs atradīsiet speciālos Ziemassvētku piedāvājumus, kā arī loterijas kuponu, kuru aizpildot un līdz 19.12.2013. iemetot speciālā kastītē Garmin salonveikalā T/C Domina Jūs varat tikt pie vērtīgam balvām.

Žurnālu var brīvi dabūt Garmin salonveikalā T/C Domina, kā arī pie mūsu partneriem GPSPRO, GPS Centrs un Elkor Tehnika. Elektroniska versija PDF formātā ir pieejama šeit.

Paldies!

Kategorijas: Citi

Tactix: taktiski veidota GPS navigācijas ierīce un ABC pulkstenis

Publikācijas datums: Oct. 23, 2013, 6:18 a.m.

Šodien mēs ar prieku un lepnumu paziņojam par jaunā tactix ienākšanu tirgū. Tas ir izturīgs, īpaši jutīgs GPS navigators un ABS pulkstenis, kura iedvesmas avots ir uz tiesībsargājošām iestādēm un policijas īpašajām operācijām attiecināmās prasības. Šis rokas pulkstenis, kas izstrādāts treniņiem, pētniecībai un vēl daudz kam citam, ir aprīkots arī ar altimetru, barometru, 3-asu kompasu un plašu sekošanas iespēju klāstu, kas nodrošina precīzu navigāciju. tactix ir ūdensizturīgs līdz pat 50 metru dziļumam, turklāt tas ar vienu uzlādi spēj nodrošināt darbību līdz pat 50 stundām GPS režīmā. Šis pulkstenis ir aprīkots ar paisuma un bēguma datiem (tikai ASV izmantojamās ierīces), kā arī ar Jumpmaster programmatūru, kas varētu izrādīties milzīga vērtība jūras un gaisa desanta operācijās. Šai ierīcei ir neuzkrītošs, matēts, melns dizains ar izliektu lēcu un zaļu fona apgaismojumu, lai tas nekontrastētu ar nakts redzamības ierīcēm un neatklātu lietotāja pozīciju. tactix pulkstenis spēj izturēt pat visekstrēmākos elementus un situācijas, taču vienlaikus tactix ir pietiekami elegants, lai to nēsātu ikdienā.

Kategorijas: Aktīvai atpūtai

Anita Kažemāka triumfē Drēzdenes maratonā

Publikācijas datums: Oct. 21, 2013, 8:53 a.m.

Apsveicam Anita Kažemāku, kura triumfēja Drēzdenes maratonā paņemot augsto otro vietu. Uz sacensību pjedestāla Anita Kažemāka no Latvijas un pieci skrējēji no Āfrikas. Rē ko par Drēzdenes maratonu raksta Anitas treneris Andris Valerts...

Kategorijas: Sportam , Citi

Garmin Forerunner 620 un 220 ar krāsu displeju

Publikācijas datums: Sept. 17, 2013, 10:21 a.m.

Līksmojiet, skrējēji! Šodien mēs paziņojam par Forerunner 620 un Forerunner 220 GPS skriešanai paredzēto pulksteņu ienākšanu tirgū. Šie ir divi no vieglākajiem, plānākajiem un progresīvākajiem piedāvājumiem skrējējiem no Garmin, kas ir gandrīz tik pat vērtīgs risinājums kā personīgā trenera klātbūtne skriešanas treniņā. Forerunner 620 piedāvā tādas uzlabotas funkcijas kā recovery advisor (reģenerācijas konsultants), race predictor (sacīkšu rezultāta prognozētājs) un VO2 max aprēķins, kas palīdz skrējējiem veidot mērķtiecīgākus treniņus, kā arī sasniegt jaunas panākumu virsotnes. Izmantojot šo ierīci ar JAUNO HRM-Run™ monitoru¹, tā nodrošina atgriezenisko saiti ar veikto skrējienu. Lai trenētos iekštelpās, piemēram, uz skrejceļa trenažiera, abās ierīcēs iebūvētais akselerometrs seko līdzi skrējiena distancei un tempam, tādēļ skrējējam nav nepieciešams atsevišķs sensors.

Kategorijas: Sportam

Camper 760LMT-D Europe – jaunā navigācijas ierīce kemperu īpašniekiem

Publikācijas datums: Sept. 10, 2013, 9:07 a.m.

OLESA, Kanzasa/ 2013.gada 5.septembris — Garmin® International Inc., Garmin Ltd. struktūrvienība (NASDAQ: GRMN), kas ir globālais līderis satelīta navigācijas ierīču ražošanā, šodien paziņoja par Camper760LMT-D Europe ienākšanu tirgū. Tā ir pirmā navigācijas ierīce, kas paredzēta kemperu dzīvesveida piekritējiem. 7-collas lielā GPS ierīce ir aprīkota ar īpašām Garmin navigācijas funkcijām, kā arī kemperu vadītājiem draudzīgām funkcijām, kas ļauj vadīt šo lielo transporta līdzekli ar pārliecību. Camper760LMT-D Europe ierīce ir aprīkota ar iepriekš ielādētām detalizētām kartēm; tā izstrādā pielāgotus maršrutus, pamatojoties uz kempera izmēru un svaru. Šī ir vienīgā navigācijas ierīce, kas sevī ietver ACSI un MHF datu bāzi, tādējādi atvieglojot apstāšanās un nakšņošanas vietu meklēšanu. Navigācijas funkcijas sevī ietver balss aktivizētu navigāciju, Garmin Real Directions™, bezmaksas lifetime traffic funkciju, kā arī Active Lane Guidance pareizās joslas izvēles funkciju ar balss norādēm. Lai nodrošinātu vadītāja piekļuvi jaunākajām laika ziņām un citai reāllaika ceļojumu informācijai, Garmin Smartphone Link viedtālruņu saite nodrošina piekļuvi reāllaika pakalpojumiem . Papildus visam iepriekš minētajam, lietotājam tiek piedāvāta arī bezmaksas BaseCamp™ programma, kas ļauj jau iepriekš saplānot ceļojumu un nosūtīt to uz Camper760LMT-D Europe, lai saņemtu norādes. Garmin Camper760LMT-D Europe ierīce pirmo reizi tiks prezentēta starptautiskajiem medijiem un patērētājiem IFA izstādē, kas norisināsies Berlīnē, no 6.-11. septembrim.

 

Kategorijas: Sauszemes transportam

Pārbaudiet riepu spiedienu reāllaika režīmā un izbrauciet vislīkumotākos ceļus kopā ar Garmin zūmo 390LM

Publikācijas datums: Sept. 6, 2013, 7:54 a.m.

Šodien mēs paziņojam par zūmo 390LM GPS navigatora ienākšanu tirgū. Tā ir stilīga, izturīga ierīce ar saulē salasāmu un cimdiem draudzīgu skārienekrānu, kas palīdz motociklistiem nenovirzīties no ceļa. Uzmontēta uz stūres vai arī automašīnā (motocikla un automašīnas stiprinājumi netiek komplektēti ar ierīci), zūmo 390LM nodrošina vadītājam nepieciešamo brīvību.

 

Kategorijas: Sauszemes transportam

Reģistrējies Jūrmalas skriešanas pusmaratonam Garmin salonveikalā

Publikācijas datums: Sept. 5, 2013, 6:58 p.m.

Reģistrējies Jūrmalas skriešanas pusmaratonam salonveikalā Garmin Latvia TC Domina, un pasākuma laikā izlozēsim vienu laimīgo, kurš iegūs vērtīgo GPS skriešanas pulksteni Garmin Forerunner 10! Ieraksti savus rekordus!

Kategorijas: Citi

Latvietis Kārlis Bardelis nolēmis uzstādīt Ginesa rekordu, veicot visgarāko distanci ar skrituļslidām

Publikācijas datums: Sept. 2, 2013, 9:20 a.m.

Ceturtdien, 5. septembrī Kārlis Bardelis ar komandu dosies uz Nordkapu Norvēģijā, lai sāktu braucienu ar apvidus skrituļslidām pāri visai Eiropai. Pieveicot aptuveni 100 kilometrus dienā, Kārlis škērsos deviņas valstis un nobrauks 6153 kilometrus, tādējādi veicot pasaulē garāko braucienu ar apvidus skrituļslidām.

Kategorijas: Citi