Garmin Ziemassvētku loterijas izloze 2014

Publikācijas datums: Dec. 23, 2014, 9:37 p.m.

23. decembrī notika Garmin Ziemassvētku loterijas, kas norisinājās no š.g. 1. novembra līdz 22. decembrim, izloze. Ir noskaidroti loterijas uzvarētāji -

Ceļojumu 1500 EUR vērtībā laimējis: Valdis Rudzis

Goal Zero Guide 10 Plus Solar Kit saules paneļa komplektu lādēšanai laimējis: Leonid Baranov

Jabra Sport Wireless+ bezvada sporta austiņas laimējuši:
Inna Mežmale
Edgars Kuģenieks

Supertooth Disco 4 bezvadu portatīvo multimediju skaļruņi laimējuši:
Tatjana Galasa
Maija Lerha
Krista Kauliņa
Vladimir Pavlov

SuperTooth Crystal brīvroku sistēmu automašīnai laimējuši:
Gaļina Ilgača
Brigita Valentinovica
Aivars Bērziņš
Ēriks Strautmanis
Nils Kolečis
Ivars Bērziņš
Kaspars Bondars
Visvaldis Ozoliņš

Ar uzvarētājiem loterijas rīkotāji sazināsies personīgi nedēļas laikā uz norādīto tālruņa numuru un vienosies par balvas saņemšanas laiku un vietu.

Apsveicam uzvarētājus un vēlam visiem panākumus mūsu turpmākajās izlozēs!

Paldies visiem, kas piedalījās Garmin Ziemassvētku loterijā, Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu! 

 

 

Loterijas noteikumi

Garmin Salonveikala tālrunis informācijai - 67631612

Kategorijas: Citi

LAIMĒ CEĻOJUMU 1500 EUR VĒRTIBĀ

Publikācijas datums: Oct. 31, 2014, 2:49 p.m.

No 1. novembra līdz 22. decembrim pērc Garmin zīmola produkciju virs 50 EUR, piereģistrē pirkumu un laimē ceļojumu 1500 EUR vērtībā vai citas lieliskas balvas:

Izloze 23. decembrī Garmin salonveikalā T/C Domina Shopping! 

Vairāk: gamin.lv/xmas

Kategorijas: Citi

Jaunais Forerunner 920XT

Publikācijas datums: Oct. 1, 2014, 10:25 a.m.

Tirgū ienāk jaunais Forerunner ® 920XT no Garmin ® – multisport GPS pulkstenis ar uzlabotu skriešanas dinamiku un savienojuma funkcijām

 

 

Šafhauzena, Šveice, 2014.gada 1.oktobris — Garmin® International Inc., Garmin Ltd. (NASDAQ: GRMN) struktūrvienība šodien paziņoja par Forerunner 920XT ienākšanu tirgū. Tas ir multisport GPS pulkstenis ar uzlabotu skriešanas dinamiku un viedām funkcijām. Tā kā Forerunner 920XT nodrošina detalizētu mērījumu datu ierakstu peldēšanas, riteņbraukšanas vai skriešanas laikā, šī ierīce atklās jaunas iespējas gan profesionāliem sportistiem, gan iesācējiem. Pulksteņa plānais profils un siksniņa ar eņģu savienojumu nodrošina ērtu pulksteņa nēsāšanu uz rokas, savukārt augstas izšķirtspējas krāsu displejs ļaus ērti pārskatīt statistiskos datus gan treniņa, gan sacīkšu laikā. Starp uzlabotajām funkcijām jāmin skriešanas dinamika, VO2 max aprēķināšana un atjaunošanās konsultants, live tracking funkcija un viedie ziņojumi. Pulksteņa režīms kombinācijā ar funkcijām, kas palīdz sekot līdzi ikdienas aktivitātēm, ir ideāls rīks soļu un kaloriju skaitīšanai visas dienas garumā...

Kategorijas: Sportam

Vienmēr kustībā ar vívosmart

Publikācijas datums: Sept. 5, 2014, 9:17 a.m.

ŠAFHAUZENA, Šveice/2014.gada 26.augusts — Garmin International Inc., Garmin Ltd. struktūrvienība (NASDAQ: GRMN), kas ir globālais līderis satelīta navigācijas sistēmu ražošanā, šodien paziņoja par vívosmart (veevo-smart: stilīgas aktivitāšu mērierīces ar viedbrīdinājumu sistēmu) ienākšanu tirgū. Virzieties pretim saviem veselīga dzīvesveida un fiziskās formas mērķiem, vienlaikus izmantojot vívosmart vibro brīdinājumus, kas informē par viedtālruņa zvaniem, īsziņām, kalendāra atgādinājumiem, e-pastiem, u.c. Tāpat kā vívofit® un Forerunner® 15, arī vívosmart pārzina lietotāja pašreizējo aktivitāšu līmeni un mudina uz vēl aktīvāku dzīvesveidu, izmantojot personalizētos ikdienas mērķus, kā arī atgādinot par nepieciešamību izkustēties. Šīs ierīces vienkāršais skārienekrāns rāda pareizu laiku, soļus, attālumu, kalorijas, kustību joslu, atskaiti līdz uzstādītajam mērķim un vēl daudz ko citu...

 

Kategorijas: Sportam

Jauna 2014. gada Advanced sērijas auto navigācija

Publikācijas datums: Sept. 4, 2014, 9:24 a.m.

Garmin ir lepns paziņot par jaunajiem 2014. gada Advanced sērijas (uzlabotās sērijas) autonavigācijas modeļiem ar 5", 6" un 7" ekrāniem. Navigācijas modeļi piedāvā elegantus "pinch-to-zoom" displejus un kartes ar mūža atjauninājumiem un satiksmes brīdinājumiem. Balss aktivizēta navigācija dažos no modeļiem ļauj Jums turēt rokas uz stūres visa brauciena laikā. "Bluetooth" tehnoloģija ļauj veikt brīvroku sarunas no tālruņa. Sūtiet lokācijas un adreses no sava viedtālruņa uz nüvi navigācijas ierīci izmantojot "Smartphone Link" aplikāciju. Viegli navigējiet sarežģītos krustojumos un ceļu savienojumos. Balss norāžu funkcija "Garmin Real Direction" vada Jūs kā draugs, izmantojot kā atsauces punktus ēkas, luksoforus un citus orientierus. "Foursquare" palīdz Jums atrast jaunus un populārus restorānus, veikalus un citas vietas. Jaunie produkti būs pieejami Oktobrī. 

Kategorijas: Sauszemes transportam

Garmin Virb Konkurss

Publikācijas datums: Aug. 20, 2014, 11:20 a.m.
 
Kategorijas: Citi

Iepazīstinām ar Garmin® Forerunner® 15 - GPS pulksteni skriešanai ar sirds ritma monitoru un ikdienas aktivitāšu datiem

Publikācijas datums: maijs 7, 2014, 9:32 a.m.

Ar prieku paziņojam par Forerunner® 15 ienākšanu tirgū. Tas ir skriešanai paredzēts GPS pulkstenis, kas seko līdzi ikdienas aktivitātēm visos fiziskās sagatavotības līmeņos. Garmin Forerunner 15 sniedz skrējējam papildus motivāciju, sekojot līdzi distances, tempa, kaloriju, personīgo rekordu un sirds ritma1 datiem. Lai nodrošinātu skrējēja aktivitātes arī laikā starp treniņiem, Forerunner 15 sevī apvieno tādas funkcijas kā sekošana līdzi ikdienas aktivitātēm, soļu un dienas laikā sadedzināto kaloriju skaitīšana. Šī ierīce ir ideāli piemērota gan iekštelpu, gan ārpustelpu aktivitātēm, jo papildus iegādājamais pedometrs2 rūpīgi sekos līdzi arī skrējienam uz trenažiera. Forerunner 15 neļaus Jums aizmirst par aktivitātēm, jo ikreiz, kad būsiet ‘aizsēdējies’ pārāk ilgi, saņemsiet no ierīces brīdinājumu.

 

Kategorijas: Sportam

Garmin Edge 1000: Ko riteņbraukšanā nozīmē velosipēds ar savienojumu funkcijām?

Publikācijas datums: aprīlis 22, 2014, 5:53 p.m.

Velo tehnoloģijas ir piedzīvojušas ilgu attīstības vēsturi, kopš 2005.gadā tika izstrādāts mūsu pirmais Edge dators; turklāt šis evolūcijas process ir bijis ātrākais no jebkad agrāk pieredzētajiem. Tāpat velo sporta attīstību ir sekmējušas tādas tehnoloģijas kā ātrdarbīgi datu savienojumi, zema enerģijas patēriņa bezvadu protokoli un mazāka izmēra komponentes, kas nodrošina savienojamību daudzos mūsu dzīves aspektos. Velo savienojums, kā arī šī savienojuma rezultātā iegūtie dati palīdz velobraucējam sasniegt labākus rezultātus, palielināt drošību, palīdz izvairīties no savainošanās, kā arī ļauj gūt vairāk prieka uz ceļa.  

Kategorijas: Sportam

Garmin tirgū ievieš zūmo 590LM

Publikācijas datums: aprīlis 9, 2014, dienasvidus

Garmin® tirgū ievieš  zūmo® 590LM – izturīgu navigācijas sistēmu motocikliem ar informācijas un izklaides funkcijām

 

Šafhauzena, 2014.gada 2.aprīlis. Garmin® International Inc., Garmin Ltd. (NASDAQ: GRMN) struktūrvienība, kas ir globālais līderis satelīta navigācijas sistēmu ražošanā, šodien paziņoja par Garmin zūmo 590LM ienākšanu tirgū. Tā ir īpaši izturīga  navigācijas sistēma motocikliem, kas aprīkota ar 5 collu skārienjutīgu displeju (lielāko tirgū pieejamo displeju, kuru var izmantot pat ar cimdiem; turklāt šis displejs ir izturīgs pret degvielas uzlīšanu un ir saulē salasāms.

Kategorijas: Sauszemes transportam

Iepazīstieties ar fēnix 2: mūsu labāko, dažādiem sporta veidiem paredzēto pulksteni

Publikācijas datums: Feb. 25, 2014, 10:03 a.m.

Mēs ar prieku paziņojam par to, ka tirgū ienāk fēnix 2, populārā ārpustelpu aktivitāšu GPS pulksteņa atjaunināta versija ar jaunām trenēšanās iespējām, atjauninātu un vieglāk lietojamu saskarni, kā arī plašākām viedtālruņa pievienošanas iespējām. Oriģinālā fēnix modeļa fokuss ir navigācija un izsekošanas funkcijas, savukārt otrās paaudzes fēnix 2 modelis joprojām ir lielisks palīgs pētniekiem, kā arī piedāvā izcilas trenēšanās iespējas dažādos sporta veidos. Vai tā būtu skriešana, kalnos kāpšana, braukšana ar riteni, slēpošana vai peldēšana, fēnix 2 nodrošina lietotāju ar reāllaika datiem par veikto progresu, kā arī palīdz sasniegt uzstādītos treniņa mērķus. Piemēram, skrējiena dinamikas dati mudina skrējēju uz vēl labākiem rezultātiem. Fēnix 2 piedāvā arī īpašus treniņu režīmus, piemēram, peldēšanas vai slēpošanas režīmu, ar kuru palīdzību tiek apkopoti dati un veikti efektivitātes mērījumi. Pateicoties tādām ABC funkcijām kā altimetrs, barometrs un 3 asu kompass, fēnix 2 nodrošina navigācijas funkcionalitāti un vadību pat tad, ja esat novirzījies no takām.

Kategorijas: Sportam , Aktīvai atpūtai