Jaunie Montana 610, 680 un 680t modeļi

Publikācijas datums: Aug. 29, 2015, 12:01 p.m.

Garmin ir pagodināts iepazīstināt ar jaunajiem Montana 610, 680 un 680t modeļiem - veidotiem, lai dotos jebkur. To 4 collu, divējāda novietojuma skārienjūtīgie ekrāni, precīzā GPS un GLONASS navigācija, plašais pieejamo stiprinājumu klāsts un universālās navigācijas funkcijas, ieskaitot jauno Celiņu Pārvaldnieku, padara šos modeļus par universālākajām rokas tūrisma navigācijas ierīcēm uz doto brīdi. 

Kategorijas: Aktīvai atpūtai

Forerunner® 25 relīze

Publikācijas datums: Aug. 6, 2015, 7:54 p.m.

Iepazīstinām arForerunner® 25 – viegli lietojamu GPS pulksteni skriešanai no Garmin®  ar viedajiem ziņojumiem 

Šafhauzena (Schaffhausen), Šveice - 2015. gada 5. augusts, Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd., globālā līdera satelītnavigāciju ierīču ražošanā, vienība (NASDAQ: GRMN) prezentē Forerunner 25, kompaktu un viegli lietojamu GPS pulksteni skriešanai ar savienojuma iespējām. Nav svarīgi, kāds ir uzstādītais mērķis, Forerunner 25 palīdzēs skrējējam to sasniegt, sekojot līdzi svarīgiem datiem, ieskaitot distanci, tempu, pulsu un kalorijas. Treniņu starplaikos, Forerunner 25 uztur lietotāju motivētu ar aktivitātes uzraudzītāju, skaitot soļus un kalorijas, atgādinot lietotājiem, ka viņi ir bijuši mazkustīgi ilgāku laika posmu, un uzraugot miegu. Kad sapārots ar saderīgu veidtālruni, pulkstenis ļauj lietotājam automātiski augšupielādēt datus Garmin Connect vietnē un nepalaist garām ienākošos zvanus, īsziņas un kalendāra ziņojumus treniņa laikā.

Kategorijas: Sportam

HRM-Tri un HRM-Swim relīze

Publikācijas datums: jūlijs 24, 2015, 1:25 p.m.

Iepazīstinām ar HRM-TriTM un HRM-SwimTM – pirmajiem Garmin® pulsometriem, kas veidoti izmantošanai zem ūdens

Šafhauzena (Schaffhausen), Šveice - 2015. gada 22. jūlijs, Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd., globālā līdera satelītnavigāciju ierīču ražošanā, vienība (NASDAQ: GRMN) prezentē HRM-Tri un HRM-Swim, uzņēmuma pirmos zemūdens pulsometrus. Ar kompaktu un ērtu dizainu, kas nodrošina ērtu lietošanu zem ūdens, triātlēti un peldētāji var pārcelt savus treniņus jaunā līmenī ar HRM-Tri un HRM-Swim. Uzglabājot datus par līdz 20 stundām, pulsometri nodrošina datu pārnesi uz saderīgu Garmin ierīci pēc treniņa beigām un uzrāda esošā laika pulsu, kad neatrodaties zem ūdens.

Kategorijas: Sportam

Varia relīze

Publikācijas datums: jūlijs 5, 2015, 5:18 p.m.

Iepazīstinām ar Garmin® Varia™ viedo velosporta ierīču līniju - aizmugurējo velo radaru un viedās velo gaismas, lai veidotu drošu velobraukšanas vidi

Šafhauzena (Schaffhausen), Šveice - 2015. gada 1. jūlijs, Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd., globālā līdera satelītnavigāciju ierīču ražošanā, vienība (NASDAQ: GRMN) prezentē Varia viedo velosporta ierīču līniju, ieskaitot pirmo aizmugurējo radaru un viedās velo gaismas. Palīdzot veidot drošāku vidi velobraukšanai, Varia aizmugurējais radars brīdina velobraucēju par automašīnām, kas tuvojas viņam no aizmugures attālumā līdz 140 metriem. Tas brīdina braucēju arī par automašīnām, kas tuvojas no priekšas. Varia viedās gaismas automātiski pielāgojas apkārtējiem apstākļiem un velobraucēja ātrumam. Gan radars, gan gaismas darbojas patstāvīgi vai sinhronizējas savā starpā un ar Edge® velodatoriem, ļaujot velosportistiem pielāgot ierīces savām vajadzībām.

Kategorijas: Sportam

eTrex Touch 25 un 35 relīze

Publikācijas datums: jūlijs 5, 2015, 1:01 p.m.

Iepazīstinām ar Garmin® eTrex® Touch 25 un 35 rokas navigācijas ierīcēm - pirmajiem eTrex modeļiem ar skārienjūtīgiem ekrāniem

Šafhauzena (Schaffhausen), Šveice - 2015. gada 2. jūlijs, Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd., globālā līdera satelītnavigāciju ierīču ražošanā, vienība (NASDAQ: GRMN) prezentē eTrex Touch 25 un 35 - jauno, intuitīvi vadāmo, skārienjūtīgo GPS navigācijas ierīču līniju, kas paredzēta tūristiem un aktīvām ģimenēm. eTrex Touch sērijā ir pilnībā pārveidota vadāmība vieglākai lietošanai. Dažādi profili nodrošina optimizētu lietošanu atšķirīgām aktivitātēm, 2,6" kapacitīvais, skārienjūtīgais ekrāns padara īpaši vienkāršu lietošanu - tikai pieskarieties tam un dodieties ceļā! Ierīcē ir iekļauta iepriekšēji ielādēta jaunā Garmin TopoActive Europe karte, 250 tūkstoši slēpņu un ierīce ir komplektēta ar stiprinājumu velosipēdam. Izturīgs un uzticams, jaunais eTrex Touch piedāvā augstas jūtības GPS uztvērēju ar GLONASS atbalstu un elektronisku kompasu drošai naviģēšanai jebkādos apstākļos.

Kategorijas: Aktīvai atpūtai

Garmin Edge 520 relīze

Publikācijas datums: jūlijs 2, 2015, 7:56 p.m.

Sasniedziet savu iespēju robežas ar Edge® 520 no Garmin® - pirmo GPS velodatoru ar "Strava Live Segments" funkciju!

Šafhauzena (Schaffhausen), Šveice - 2015. gada 1. jūlijs, Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd. vienība (NASDAQ: GRMN), prezentē Edge 520, pirmo GPS velodatoru ar "Strava Live Segments" funkciju. Edge 520 piepildīts ar teju neskaitāmām padziļinātas analīzes funkcijām, iekaitot laiku aktivitātes zonā, funkcionālo apgrieziena jaudu, velo pielāgotu VO2 Max aprēķinu un atlabšanas laiku, iekštelpu trenerafunkcijas atbalstu, velosporta dinamikasun brauciena segmentus  Strava un Garmin Connect™ vietnēs. Paplašinātas savienojuma funkcijasun augstas izšķirtspējas, krāsains ekrāns piedāvā velobraucējiem kvalitatīvu un noderīgu funkciju komplektu kompaktā un vieglā ierīcē.

Kategorijas: Sportam

dēzlCam relīze

Publikācijas datums: jūnijs 26, 2015, 12:33 p.m.

Garmin iepazīstina ar dēzlCam™: premium sērijas kravas auto navigācijas un videoreģistratora apvienojumu

Šafhauzena (Schaffhausen), Šveice - 2015. gada 24. jūnijs/Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd. vienība (NASDAQ: GRMN), prezentē dēzlCam, pirmo kravas auto navigācijas un videoreģistratora apvienojumu, kas kalpo kā aculiecinieks jūsu auto salonā. Kravas auto vadītāji var paļauties uz ierīci, kas veic turpinošos video ierakstu un automātiski saglabā video datus, ja notiek sadursme. Fokusējoties uz funkcijām, kas ir svarīgas kravas auto vadītājiem, dēzlCam piedāvā pielāgojamu maršrutāciju priekš kravas auto, vadoties pēc auto izmēriem un svara, tāpat, piedāvājot brīdinājumus maršrutā par tiltu augstumiem, svara ierobežojumiem, asiem pagriezieniem, stāvām nogāzēm u.c. 

Kategorijas: Sauszemes transportam

Garmin Edge 20/25 relīze

Publikācijas datums: jūnijs 25, 2015, 9:53 p.m.

Iepazīstinām ar Garmin Edge® 20 un Edge® 25 - pasaulē mazākajiem GPS velo datoriem

Olate (Olathe), Kanzasa, ASV - 2015. gada 10. jūnijs/Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd. vienība (NASDAQ: GRMN), izziņoja par Edge 20 un Edge 25 - kompaktiem un viegli lietojamiem velo datoriem ar savienojuma iespējām Edge 25 modelī. Kā pasaulē mazākie GPS velo datori, Edge 20 un Edge 25 ļauj velobraucējiem nobraukt papildus kilometru, saglabājot svarīgus datus, ieskaitot laiku, distanci, ātrumu, kopējo kāpumu un atrašanās vietu. Savienojuma iespējas Edge 25 ļauj lietotājiem tūlītēji dalīties viņu braucienos ar draugiem, ģimeni un sociālo tīklu lietotājiem. Tāpat, modelis ļauj pievienot pulsometru, ātruma sensoru un kadences sensoru, lai iegūtu visvairāk no saviem braucieniem.

Kategorijas: Sportam

eTrex® 20x un 30x relīze

Publikācijas datums: maijs 14, 2015, 9:54 a.m.

Iepazīstinām ar Garmin® eTrex® 20x un 30x tūrisma ierīcēm

eTrex sērija tiek uzlabota ar augstas izšķirtspējas ekrānu, iepriekšēji ielādētām kartēm un lielāku atmiņu

 

Šafhauzena (Schaffhausen), Šveice - 2015. gada 13. maijs/Business Wire – Garmin International Inc., Garmin Ltd. vienība (NASDAQ: GRMN), pasaules līderis satelītnavigāciju sfērā, izziņo par uzlabojumiem eTrex tūrisma ierīču sērijā – eTrex 20x un eTrex 30x. Šie iesākuma līmeņa GPS tūrisma ierīču modeļi saglabā eTrex sērijai raksturīgo vieglo lietošanu, izturību un pieejamās cenas, bet tiek papildināti ar jauniem, 2,2” saulē salasāmiem augstas izšķirtspējas ekrāniem, iepriekšēji ielādētām Garmin TopoActive Autrumeiropas vai Rietumeiropas kartēm un padziļinātu iekšējo atmiņu. Izturīgi un mitrumdroši1, eTrex 20x un 30x ir nodrošināti ar augtas jūtības GPS uztvērējiem ar GLONASS atbalstu, Garmin kvalitatīvajām navigācijas funkcijām un plašu pieejamo stiprinājumu klāstu dažādām aktivitātēm. Vienalga, vai izmantoti uz velosipēdiem, motocikliem, laivām vai turēti rokās, eTrex 20x un 30x noturēs to lietotājus uz pareizā ceļa vai droši aizvedīs viņus atpakaļ uz ceļa uzsākšanas punktu, ja ir sanācis nomaldīties.

Kategorijas: Aktīvai atpūtai

Forerunner® 225 relīze

Publikācijas datums: maijs 12, 2015, 10:48 p.m.

Iepazīstinām ar Forerunner® 225 - pirmo Garmin® GPS skriešanas pulksteni ar pulsa nolasīšanu no plaukstas locītavas no Mio - līdera optisko pulsa ierīču ražošanā

2015. gada 12. maijs - Garmin International Inc., Garmin Ltd. (NASDAQ: GRMN) vienība, šodien izziņoja par Forerunner 225, pirmo Garmin GPS skriešanas pulksteni, kas mēra pulsu no plaukstas locītavas. Forerunner 225 iekļaus sevī industrijas līdera Mio, apbalvotā rokas ierīču brenda, kas pazīstams atlētu vidū ar savu EKG precizitāti, ražoto tehnoloģiju.

Forerunner 225 piedāvās krāsainu, grafisku interfeisu, kas uzrādīs skrējējam viņu pulsa zonu un sitienus minūtē ar viena skatiena "uzmetienu" ierīces ekrānā. Iebūvēts akselerometrs uzrādīs distances un tempa datus skriešanai iekštelpās bez nepieciešamības izmantot atsevišķu ārējo soļu skaitītāju. Lai uzturētu skrējējus aktīvus treniņu starpposmos, tas nodrošinās aktivitātes uzraudzītāja funkciju - skaitīs soļus, kalorijas un distanci. Kustību josla ar vibrācijas brīdinājumiem atgādinās lietotājiem, ka viņi pārlieku ilgi ir bijuši neaktīvi; miega uzraudzīšana sekos lietotāja atpūtai.

Kategorijas: Sportam