Garmin Latvia

Foretrex 601 un 701 Ballistic Edition GPS navigatori

Publikācijas datums: jūlijs 9, 2017, 3:04 p.m.

Garmin izziņo par Foretrex 601 un Foretrex 701 Ballistic Edition – mūsu jaunākajiem navigatoriem uz plaukstas locītavas, kas atbalsta GPS, GLONASS un GALILEO satelītu navigācijas sistēmas drošai naviģēšanai teju jebkur pasaulē.

Kategorijas: Aktīvai atpūtai

Approach S60 pulkstenis golfam

Publikācijas datums: jūnijs 7, 2017, 4:30 p.m.

Tieši golfa spēlei izveidots pulkstenis ar tādu stila un funkciju klāstu, kādu nepiedāvā neviens cits ražotājs. Plānais Approach® S60 GPS golfa pulkstenis ietver sevī detalizētas CourseView kartes un krāsainu informāciju savā lielajā, viegli salasāmajā skārienjūtīgajā ekrānā - tieši uz jūsu plaukstas locītavas. Padziļināta AutoShot spēles uzraudzīšanas funkcija izmēra jūsu sitiena attālumus un automātiski ieraksta tos pēc-spēles analīzei Garmin Connect™ tiešsaistes vietnē. Izmantojot PlaysLike Distance funkciju, jūs varat precīzi izvēlēties labākās nūjas sitieniem no vai pret pauguriem vairāk kā 40`000 visā pasaulē.

Kategorijas: Sportam

Jaunā VIRB 360 sporta kamera

Publikācijas datums: maijs 31, 2017, 11:42 a.m.

Ja to ir vērts atcerēties, tas ir VIRB® 360 vērts. Ar vienu pieskārienu vai balss komandu, šī izturīgā, ūdensdrošā kamera uzņem pilnībā sfērisku 360 grādu video ar izšķirtspēju līdz 5.7K/30fps ar 360 grādu audio un tajā ir iebūvēti sensori paplašinātas realitātes G-Metrix™ datu pārklājumiem. 4K/30fps sfēriskā stabilizācija nodrošina ar neizplūdušu video, neskatoties uz kameras kustību. Video un foto uzņēmumi tiek automātiski savietoti kopā pašā kamerā, ļaujot ātri dalīties tajos, tāpat kā izmantot straumēšanu reālajā laikā ar viegli lietojamu bezmaksas VIRB Mobile lietotni.

Kategorijas: Sportam , Aktīvai atpūtai

Dash Cam 65W videoreģistrators ar 180 platu leņķi

Publikācijas datums: maijs 15, 2017, 2:07 p.m.

Dash Cam 65W ir jaunākais Garmin videoreģistratora modelis ar izteikti platu 180o uzņemšanas leņķi, paplašinot augstas kvalitātes 1080p video ieraksta iespējas. Plašākais redzes lauks ļauj autovadītājiem saglabāt apkārtni, ietverot video vēl vairāk detaļu – satiksmes sastrēgumu ap sevi, ceļu remontu vai ko citu.

Kategorijas: Sauszemes transportam

quatix® 5 GPS viedpulkstenis uz ūdeņiem

Publikācijas datums: maijs 13, 2017, 8:17 p.m.

Ar paildzinātu akumulatora darbību, ikdienas aktivitāšu uzraudzīšanu, viediem ziņojumiem un Garmin Elevate™ pulsa tehnoloģiju pulsa nolasīšanai no plaukstas locītavas, quatix 5 var tik valkāts visas diennakts laikā un viegli iederas gan uz ūdeņiem, gan uz zemes. Veidots, lai izturētu smagos jūras apstākļus, quatix 5 ir 47 mm diametrā un izturīgā, bet plānā korpusā ar nerūsējoša tērauda apvalku, pogām uz aizmugurējo vāciņu un ir kompaktāks par iepriekšējiem modeļiem. Pateicoties jaunajām QuickFit™ siksniņām ap roku, kas ir pieejamas no metāla, ādas vai silikona, lietotāji var nomainīt tās dažu sekunžu laikā neizmantojot nekādus nomaiņas rīkus.

Varia UT800 jaudīgais un viedais velolukturis

Publikācijas datums: aprīlis 26, 2017, 7:47 p.m.

Iepazīstinām ar Varia UT800 - augstas jūtības velolukturi izmantošanai pilsētās un mazākos lauku ceļos un takās. Veicinot drošu velobraukšanu, Varia UT800 ne tikai izdod pastāvīgus 800 lūmenus līdz pat 1,5 stundas ilgumam, bet arī automātiski pielāgo stara spēcīgumu mainīgos apkārtējā apgaismojuma apstākļos, pie izmaiņām braukšanas ātrumā un velobraukšanas profila, lai paildzinātu ierīces darbību no tās uzlādētā akumulatora. 

Kategorijas: Sportam

Garmin vívosmart 3 - vieds aktivitātes uzraudzītājs

Publikācijas datums: aprīlis 13, 2017, 3:14 p.m.

 

Garmin izziņo par vívosmart 3 - aktivitātes uzraudzītāju ar izteikti plānu korpusu un slēptu ekrānu, kas aktivizējas tikai tad, kad jums tas ir nepieciešams. vívosmart 3 piedāvā tādas attīstītas fitnesa uzraudzīšanas funkcijas kā VO2 max aprēķins un fiziskās formas vecums un aktivitātes uzraudzīšana ar stresa līmeņa noteikšanu visas dienas garumā.

Kategorijas: Sportam

Garmin satiksmes informācija arī Baltijā

Publikācijas datums: aprīlis 7, 2017, 4:47 p.m.

 

No 2017. gada aprīļa, Garmin autonavigācijas ierīcēs, kuras atbalsta Smartphone Link mobilās lietotnes savienojumu, ir iespējams izmantot satiksmes informāciju (Live Traffic) arī Baltijas valstīs. Lejupielādējiet bezmaksas lietotni - Smartphone Link savā saderīgajā viedtālrunī un savienojiet to ar savu saderīgo Garmin navigācijas ierīci, lai iegūtu navigatora ekrānā aktuālu informāciju par iespējamu aizkavēšanos un satiksmes sastrēguma apbraukšanas iespējām. Pirms došanās ārpus valsts, ieteicams sazināties ar savu mobilo datu operatoru, lai uzzinātu par viesabonēšanas izmaksām.

Kategorijas: Sauszemes transportam

Skriešanas dinamiku sensors

Publikācijas datums: marts 30, 2017, 3:19 p.m.

Trenējieties no visa spēka, skrieniet bez ierobežojumiem! Skriešanas dinamiku sensors ērti uzstiprinās uz jūsu bikšu gumijas, lai izmērītu jūsu skriešanas dinamikas, kas nepieciešamas, lai jūs varētu uzstādīt arvien labākus rezultātus. Sensors sniedz jums iespēju skriet, neizmantojot pulsometra jostiņu ap krūtīm, bet tāpat uzraudzīt un analizēt biomehāniskos rādītājus, kas nav nolasāmi no jūsu plaukstas locītavas.

Kategorijas: Sportam

Forerunner 935 - premium sērijas GPS pulkstenis skriešanai un triatlonam

Publikācijas datums: marts 30, 2017, 2:25 p.m.

Forerunner 935XT Group Beat Yesterday

Garmin iepazīstina ar Forerunner 935 - GPS pulksteni skriešanai un triatlonam, ar jauniem izpildījuma uzraudzīšanas rīkiem un Elevate pulsa nolasīšanas no plaukstas locītavas tehnoloģiju. Papildus pulsa uzraudzīšanai visas diennakts garumā, Forerunner 935 iekļauj sevī jaunas funkcijas treniņiem, ļaujot lietotājiem precīzāk pielāgot savus treniņus un veikt labākas atlabšanas pēc treniņiem, kļūstot par labākiem atlētiem. Viegli savienojams ar Skriešanas dinamiku sensoru, Forerunner 935 būs spējīgi iegūt visus sešus skriešanas dinamikas datus bez nepieciešamības izmantot siksniņu ap krūtīm. Sverot tikai 49 gramus, katra vieglās ierīces nianse ir veidota, paturot prātā sportistu. 

Kategorijas: Sportam