Garmin Latvia

Varia RTL510

Publikācijas datums: aprīlis 19, 2018, 4:09 p.m.

Garmin Varia RLT510 atpakaļskata radars

 

 

Garmin International iepazīstina ar Varia RTL510 atpakaļskata radaru - atjauninātu radara ierīci ar modernu dizainu un uzlabotām drošības funkcijām. Pamatojoties uz Garmin pirmās paaudzes velosipēdistu radariem, RTL510 atpakaļskata radars uzlabo redzamību, transportlīdzekļu atpazīšanu, akumulatora darbības laiku un vairāk, lai riteņbraucējus noturētu drošībā neatkarīgi no tā, kur viņi brauc, vai kad viņi brauc.

Kategorijas: Sportam

zūmo 396 LMT-S

Publikācijas datums: aprīlis 12, 2018, 3:16 p.m.

Garmin zūmo 396 motociklu navigators nodrošina live funkcijas, lai ikviens brauciens būtu savienojumā

 

 

Garmin International iepazīstina ar izturīgo zūmo 396 LMT-S, GPS ierīci, kas īpaši izstrādāta motociklistiem, kuri vēlas pārvērst savus braucienus aizraujošajā pieredzē. Izturīgais navigators piedāvā jaunu, cimdu lietotājam draudzīgu 4,3 collu displeju jaunā veidolā un piedāvā daudzveidīgu funkciju komplektu, sākot no skaidriem pagriezienu virzieniem, bezmaksas reāllaika pakalpojumiem1, iebūvētu Wi-Fi®, ielādētiem TripAdvisor® interesējošiem punktiem un piedzīvojumu meklētājiem - dažādas piedzīvojumu maršrutu iespējas, lai uzlabotu katru jūsu braucienu.

Kategorijas: Sauszemes transportam

Dezl 780 un DezlCam 785LMT-S

Publikācijas datums: aprīlis 5, 2018, 9:12 a.m.

Garmin® iepazīstina ar uzlabotām funkcijām profesionāliem kravas automašīnu vadītājiem ar jaunākajām dēzl ™ sērijām

 

Garmin International iepazīstina ar aizraujošu jaunās paaudzes 7 collu kravas automašīnu vadītājiem - dēzl ™ 780 LMT-S modeli un augstāko klases dēzlCam ™ 785 LMT-S, kas var lepoties ar modernām uzlabotajām vadītāja palīdzības funkcijām kravas automašīnu vadītājiem. Abi navigatori ir paredzēti, lai palīdzētu kravas automašīnu vadītājiem palikt savienotiem, tikt brīdinātiem, un pateicoties jaunajam iebūvētajam Wi-Fi® un bezmaksas tiešraides satiksmei, laika apstākļu paziņojumiem, kravas automašīnu novietošanas un citām funkcijām, vadītājiem vieglāk pārvarēt garās darba stundas.

Kategorijas: Sauszemes transportam

tactix Charlie

Publikācijas datums: aprīlis 3, 2018, 10:49 a.m.

Garmin® iepazīstina ar tactix® Charlie, specializētu taktisko GPS pulksteni ar plaukstas pulsa nolasītāju

 

 

Garmin International iepazīstina ar tactix Charlie, jaunu un uzlabotu izturīgu GPS uz rokas valkājamu ierīci, kas apvieno specializētu taktisko funkcionalitāti ar  uzlabotu navigāciju un uzlabotām fitnesa funkcijām. Trešās paaudzes tactix pulksteņi iepazīstina ar iepriekš ielādētu pilnkrāsu Topo kartēšanu, pulsa nolasīšanu no plaukstas, uzlabotiem veiktspējas rādītājiem un īpašu aktivitātes profilu " Tactical", kā arī vairāk nekā 26 iebūvētas aktivitātes jebkāda veida piedzīvojumiem.

Kategorijas: Aktīvai atpūtai

Bark Limiter

Publikācijas datums: marts 16, 2018, 11:45 a.m.

Garmin® iepazīstina ar nākamās paaudzes BarkLimiter™ automātiskās riešanas korekcijas ierīcēm

 

 

Garmin International Inc. iepazīstina par nākamās paaudzes BarkLimiter automātiskās riešanas korekcijas ierīcēm. Jaunais BarkLimiter 2 darbojas tieši no kastītes, lai novērstu suņa riešanu, atšķirot riešanu no citiem trokšņiem.

Kategorijas: Citi

Delta Inbounds

Publikācijas datums: marts 16, 2018, 9:50 a.m.

Iepazīstinām ar Garmin® Delta Inbounds™: bezvadu suņu ierobežošanas sistēmu

 

 

Garmin International iepazīstina ar Delta Inbounds - bezvadu pārnēsājamu ierobežošanas sistēmu, kas dod suņiem iespēju brīvi pārvietoties noteiktās vietās, vienlaikus nodrošinot suņu īpašniekiem mieru. Bet tas ir kas vairāk nekā vienkārša ierobežošanas sistēma, spēcīgā Delta Inbounds darbojas arī kā BarkLimiter™, elektroniska apmācības kakla siksna un suņu aktivitātes sekotājs.

Kategorijas: Citi

Approach X10

Publikācijas datums: Feb. 13, 2018, 3:33 p.m.

Approach X10 - vienkārša un intuitīva GPS golfa aproce.

 

 

Garmin iepazīstina ar Approach X10, komfortabla golfa aproce, kurā ir ielādētas vairāk kā 41,000 golfa kartes no visas pasaules. Visu līmeņu golfa spēlētāji var redzēt attālumus līdz grīna priekšpusei, aizmugurei, centram un šķēršļiem laukumā.

Kategorijas: Sportam , Aktīvai atpūtai

Vivofit 4 aktivitātes uzraudzītājs

Publikācijas datums: Jan. 12, 2018, 1:19 p.m.

Garmin iepazīstina ar vivofit 4 aktivitātes uzraudzītāju1 ar 1+ gada akumulatora darbības laiku, nav nepieciešama uzlāde, viegli nolasāms krāsainais ekrāns arī tiešos saules staros. Vivofit 4 ir paredzēts 24/7 nēsāšanai, ūdens drošs peldēšanai un iešanai dušā un tam ir gluda un ērta rokas siksniņa. Vivofit 4 ir gatavs lietošanai tieši no kastes un to var savienot ar viedtālruni papildu funkcijām. Viegli uzstādīt un vienkārši darboties, viss, kas jāizdara, ir to uzlikt un doties.

Kategorijas: Sportam

Forerunner 645 Music GPS Skriešanas pulkstenis

Publikācijas datums: Jan. 11, 2018, 1:07 p.m.

Garmin iepazīstina ar Forerunner 645 Music, skriešanas GPS pulksteni ar iebūvētu mūziku, kas dod sportistiem iespēju brīvi izbaudīt savu iecienītāko mūziku skrējienā vai treniņa laikā, neņemot līdzi tālruni. Turklāt, kad nepieciešama ūdens pudele vai kāda uzkoda, ir pieejama jaunā Garmin PayTM Ready bezkontakta maksājumu iespēja, kas ļauj lietotājiem maksāt par pirkumiem ar savu pulksteni un turpināt savas gaitas.

Kategorijas: Sportam

ECHOMAP Plus kartploteru sērija

Publikācijas datums: Nov. 6, 2017, 9:27 a.m.

Esam pagodināti iepazīstināt ar ECHOMAP™ Plus sēriju – jauno kartploteru ar sonāru paaudzi ar industrijā vadošām funkcijām makšķerniekiem un laivu braucējiem sālsūdenī un saldūdenī. Veidoti uz veiksmīgās ECHOMAP CHIRP sērijas pamata, ECHOMAP Plus ietver sevī spēcīga sonāra iespējas, premium kartēšanas iespējas un iebūvetu WiFi®* pieejai jaunajai Garmin ActiveCaptain™ mobilajai lietotnei plašākām savienojuma funkcijām. 

Kategorijas: Ūdens transportam