Garmin Latvia

ECHOMAP Plus kartploteru sērija

Publikācijas datums: Nov. 6, 2017, 9:27 a.m.

Esam pagodināti iepazīstināt ar ECHOMAP™ Plus sēriju – jauno kartploteru ar sonāru paaudzi ar industrijā vadošām funkcijām makšķerniekiem un laivu braucējiem sālsūdenī un saldūdenī. Veidoti uz veiksmīgās ECHOMAP CHIRP sērijas pamata, ECHOMAP Plus ietver sevī spēcīga sonāra iespējas, premium kartēšanas iespējas un iebūvetu WiFi®* pieejai jaunajai Garmin ActiveCaptain™ mobilajai lietotnei plašākām savienojuma funkcijām. 

Kategorijas: Ūdens transportam

Iepazīstinām ar STRIKER Plus zivju meklētāju sēriju

Publikācijas datums: Nov. 3, 2017, 5:46 p.m.

Mēs iepazīstinām ar  STRIKER™ Plus sēriju – sevi pierādījušiem zivju meklētājiem ar industrijā vadošo sonāru, kuros ir ievietotas jaunas funkcijas, lai palīdzētu makšķerniekiem atrast un noķert vairāk zivju, pēc iespējas vieglākā veidā.

Līdzīgi pirmās paaudzes STRIKER sērijai, STRIKER Plus ietver sevī iebūvētu tradicionālo CHIRP sonāru un CHIRP ClearVü un SideVü skanēšanas sonāra tehnoloģiju. Papildus kristāldzidrām zivju arkām un lieliskai mērķa atdalīšanai ar CHIRP sonāru, Garmin ClearVü ataino teju fotogrāfisku, platu attēlu ar to, kas atrodas zem laivas, kamēr SideVü dāvā lietotājiem dzidru skatu ar to, kas atrodas zem katras no laivas malām, ieskaitot gultni, zemūdens objektus un zivis.

Kategorijas: Ūdens transportam

Descent Mk1 - pirmais Garmin viedpulkstenis niršanai

Publikācijas datums: Nov. 2, 2017, 6:44 p.m.

Garmin Descent™ Mk1 viedpulkstenis niršanai piedāvā virszemes GPS pozicionēšanas iespēju ar krāsainu karti. Veidots tūrismam, tehniskajai un brīvajai niršanai, Descent Mk1 ļauj nirējiem plānot savus zemūdens piedzīvojumus tieši pulkstenī un izmantot GPS ceļa punktus, lai augšupielādētu savu niršanas piedzīvojumu caur Garmin Connect Mobile lietotni Garmin Connect tiešsaistes vietnē. Descent Mk1 piedāvā arī vairākus niršanas režīmus, 3 asu kompasu, niršanas datus, funkcijas un profilus vairākiem sporta veidiem un pulsometru pulsa nolasīšanai no plaukstas locītavas.

Forerunner 30 pulkstenis skriešanai

Publikācijas datums: Sept. 28, 2017, 2:02 p.m.

Garmin iepazīstina ar Forerunner 30 – viegli lietojamu pulksteni skriešanai ar iebūvētu Garmin Elevate™ pulsometru, kas nolasa pulsu no plaukstas locītavas, aktivitātes uzraudzīšanas un viedu savienojumu funkcijas. Vienalga, nodarbojaties ar jogu vai trenējaties 10K skrējienam, Forerunner 30 seko, cik tālu, ātru un kur skrienat, bez nepieciešamības ņemt līdzi tālruni. Kad neveicat skrējienus, ierīce ir izmantojama kā ikdienas aktivitātes uzraudzītājs, kas uzskaita ikdienā veiktos soļus, sadedzinātās kalorijas un intensitātes minūtes, lai lietotāji varētu ierakstīt progresu un aktivitātes pat tad, kad neskrien, Forerunner 30 būs ekskluzīvi pieejams tikai Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā.

Kategorijas: Sportam

vívofit jr.2 jaunie aktivitātes uzraudzītāji bērniem

Publikācijas datums: Sept. 28, 2017, 12:24 p.m.

Iepazīstinām ar  Disney Mickey Mouse un Minnie Mouse, Marvel Avengers un Star Wars aktivitātes uzraudzītājiem bērniem vívofit jr.2 – peldēšanai drošiem un bērnu aktivitāšu izturīgiem aktivitātes uzraudzītājiem, kuru nomaināmā baterija darbojas virs gada un sinhronizējas ar bezmaksas lietotni vecākiem.  

Kategorijas: Sportam , Citi

vivosport aktivitātes uzraudzītājs ar GPS

Publikācijas datums: Sept. 13, 2017, 4:23 p.m.

Ņemiet savas aktivitātes sev līdzi ar vivosportTM – viedu aktivitātes uzraudzītāju ar pulsa nolasīšanas no plaukstas locītavas funkciju un GPS, lai precīzi piefiksētu jūsu pastaigas, skrējienus vai braucienus. 

Kategorijas: Sportam

vivomove HR hibrīdveida pulkstenis

Publikācijas datums: Sept. 13, 2017, 3:03 p.m.

Šis ir hibrīdveida viedpulkstenis ar kristālveida skārienjūgu ekrānu, savukārt pulksteņa mehāniskie rādītāji ataino dienas laiku un pazūd, kad pārlapojat savus ziņojumus, pulsa un citus datus. Ierīce skaita jūsu soļu daudzumu un sadedzinātās kalorijas, vienlaicīgi uzraugot jūsu pašsajūtu, tajā skaitā – veic stresa līmeņa uzraudzīšanu visas dienas garumā.

Kategorijas: Sportam

vivoactive 3 viedpulkstenis

Publikācijas datums: Sept. 13, 2017, 1:51 p.m.

Jūsu sporta aktivitātes un jūsu pirkumi ir viena pieskāriena attālumā, ja izmantojat vivoactive 3. Šajā sportiskajā viedpulkstenī ir iebūvēts GPS, virs 15 iepriekšēji ielādētas aktivitātes sporta aktivitātēm un tas ir saderīgs ar Garmin PayTM sistēmu, lai jūs varētu atstāt savu tālruni un maku mājās. vivoactive 3 piedāvā Side SwipeTM vadāmību, lai jūs ātri varētu piekļūt palīgrīkiem un sarakstiem.

Kategorijas: Sportam

Vector 3/3S pedāļveida jaudas mērītāji riteņbraukšanai

Publikācijas datums: Sept. 13, 2017, 11:25 a.m.

Trenējieties cītīgāk un gudrāk, izmantojot Vector 3 vai Vector 3S pedāļveidīgos jaudas mērītājus riteņbraukšanai! Vector 3/3S ir tiešu mērījumu jaudas mērītāji, to sensori ir integrēti tieši pedāļos, nodrošinot ar uzticamiem, precīziem datiem katrā treniņa sesijā. Sensorus ir neticami viegli uzstādīt un tie ērti savienojas ar saderīgām Garmin ierīcēm un lietotnēm.

Kategorijas: Sportam

Edge 1030 velodaors

Publikācijas datums: Sept. 13, 2017, 10:50 a.m.

Brauciet ilgāk un ātrāk, bez savienojuma zaudēšanas, izmantojot Edge® 1030 GPS velodatoru! Tajā ir iekļauta Trendline™ populārā maršrutācija, kas izmanto miljoniem kilometru no Garmin Connect braucienu datiem, lai ieteiktu jums labākos maršrutus uz ceļiem un ārpus tiem. Ierīce nodrošina arī ar savstarpēju saziņu starp velobraucējiem, iespēju sacensties Strava Live segmentos un savienojuma funkcijas, kas ietver sevī saderību ar pilnu Varia velobraucēju drošības ierīču klāstu.

Kategorijas: Sportam