Garmin Latvia

Aktivitātes uzraudzītāja precizitāte

Garmin aktivitātes uzraudzītāji ir paredzēti kā rīki, kas piedāvā jums informāciju un iedrošina aktīvam un veselīgam dzīvesveidam. Garmin aktivitātes uzraudzītāji paļaujas uz sensoriem, kas seko līdzi jūsu kustībām. Dati un informācija, ko nodrošina šīs ierīces, ir patiesībai tuvs novērtējums par jūsu aktivitāti, bet tie var nebūt pilnībā precīzi, ieskaitot soļu, miega, distances un kaloriju mērījumus. Garmin aktivitātes uzraudzītāji nav medicīniskas ierīces; dati, ko tie piedāvā, nav paredzēti medicīniskai izmantošanai. Dati nav paredzēti slimību diagnosticēšanai, ārstēšanai vai novēršanai. Garmin iesaka jums konsultēties ar savu ārstu pirms jūs uzsākat kādu treniņprogrammu.

 

Optiskā pulsometra (Elevate) precizitāte

Optiskais pulsometrs Garmin valkājamajās ierīcēs ir noderīgs rīks, kas var nodrošināt ar lietotāja pulsa precīziem lasījumiem dotajā laikā. Optiskais pulsometrs ir veidots tā, lai tas sekotu lietotāja pulsam 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā. Biežums, kādā tiek nolasīts pulss, mainās, atkarība no lietotāja aktivitātes līmeņa. Kad jūs uzsākat aktivitāti ar savu optisko pulsometru, tas nodrošina ar informāciju biežāk, tam esot ieslēgtam visu laiku un pastāvīgi mērot pulsu dotās aktivitātes laikā. Nolūks ir nodrošināt lietotāju ar biežāku un precīzāku pulsa nolasīsanas informāciju dotās aktivitātes laikā.

Lai gan mūsu pulsometra tehnoloģija ir mākslas darbs, tās darbībai tomēr ir neizbēgami ierobežojumi, kas var padarīt pulsa nolasīšanu neprecīzu pie noteiktiem apstākļiem. Šie apstākļi iekļauj sevī lietotāja fiziskos parametrus, ierīces izmēra atbilstību un novietojumu uz rokas un aktivitātes intensitāti, kā norādīts augstāk. Pulsometra dati nav domāti izmantošanai medicīniskos nolūkos, tāpat, tie nav pielāgojami slimību vai veselības stāvokļa diagnosticēšanā, ārstēšanā vai novēršanā.